Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Pódiový program přinese zábavu i poučení

 

Součástí veletrhu PRODÍTĚ a Světa ženy je od pátku 15. 3. do neděle 17. 3. atraktivní pódiový program a odborné poradenství. Na pódiu v pavilonu G2 se vystřídají mimo jiné přednášky o léčebném cvičení pro ženy, obličejové józe nebo správné péči o zuby, na programu jsou také módní přehlídky těhotenské a dětské módy.


Malí návštěvníci se na veletrhu PRODÍTĚ určitě nebudou nudit. Od pátku do neděle se na pódiu budou střídat pořady připravené speciálně pro děti: hry a soutěže o krásné hračky od společnosti ZapfCreation, zábavná výuka jazyků už od batolecí věku s dinokroky Hocusem a Lotuskou, závody batolat o plenky MonPeri, vystoupení baletní školy Filiánek Brno a další. Dále jsou k dispozici hrací zóna s atrakcemi Little Tikes, dětský koutek s bezplatným hlídáním pro děti od 3 let a přebalovací a kojící koutky.

Doprovodný program oslovuje také maminky. Cyklus přednášek a poradenství chystá Majka Staňková z Centra pro těhotné a rodinu Majka. Společnost Colgate-Palmolive bude radit, jak na zdravé zoubky od narození. Další prezentace se zaměří na bezpečné cestování s dítětem nebo monitorování dechu novorozence. Na programu jsou také módní přehlídky těhotenské módy, dětského novorozeneckého oblečení Kidaxi a společenských šatů pro děti Pink Girl. Se společností Drobčekovia.cz můžete na pódiu soutěžit o hodnotné dárky včetně kočárku Greentom, se společností Ceba baby můžete vyhrát speciální polštář a se značkou Cybex autosedačku.

Atraktivní ceny jako kočárek, autosedačku, tašku na kojenecké potřeby a další skvělé doplňky můžete získat také v soutěži, stačí sledovat Facebook a splnit jednoduché úkoly.

Datum: 8.3.2019 10:30:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště