Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

CARETERO TOYZ

21.2.2015

Toyz je zárukou bezpečné jízdy a pohodlí. Všichni rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší, a z tohoto důvodu se ohlíží po produktech, které splní nejen designové požadavky nejmenších, ale také bezpečnostní požadavky dospělých.

CARETERO TOYZ

Sensillo

21.2.2015

Značka Sensillo byla vytvořena pro specifické potřeby dětí od prvních dnů života. Pro značku Sensillo je na prvním místě starost o bezpečí a harmonický rozvoj dítěte.

Sensillo

New Baby

21.2.2015

Na příchod miminka se každý rodič pečlivě připravuje a plánuje si, co vše musí zakoupit, než ten jeho drobeček vykoukne z maminčina bříška. Budoucí maminka a tatínek brouzdají po internetu a hledají vhodné kojenecké oblečení a základní věci jako postýlku, povlečení, přebalovací podložky, potřeby ke koupání a mnoho dalšího.

New Baby

Funbaby Vás vždy něčím překvapí

21.2.2015

Přijďte v průběhu veletrhu na náš stánek Funbaby a čeká na Vás spoustu zážitků a zábavy.

Funbaby  Vás vždy něčím překvapí

PlayTo

20.2.2015

PlayTo je nová dynamická značka přinášející dětem kvalitní, bezpečné, nezávadné a cenově příznivé hračky.

PlayTo

Carero

20.2.2015

S jeho narozením se Vám změní celý život. Jeho příchod Vám rozzáří každý den. Milujete ho víc než svůj vlastní život a chcete pro něj to nejlepší. Stane se pro Vás prioritou číslo jedna. Když je šťastné miminko, jste šťastní i vy. Aby Vaše miminko mělo úsměv na tváři, potřebuje k tomu Vás a Vaši lásku. My jsme tady proto, abychom Vám pomohli zajistit to ostatní.

Carero

Belisima

20.2.2015

Spánek je pro malé děti velmi důležitý. Proto musíme pečlivě vybírat, v čem naše děti budou usínat. Jen si vezměte sami sebe, když večer uleháte do postele, taky si pečlivě vybíráte v čem budete spát.

Belisima

Bobas Fashion a Koala Fashion

20.2.2015

Tyto dvě značky už mnoho let přináší Vašim dětem kvalitní, pohodlné a přesto cenově dostupné kojenecké oblečení. Pohodlí, zdraví a klidný spánek našich nejmenších, to je důvod proč se zaměřujeme na detaily.

Bobas Fashion a Koala Fashion

Široký stortiment potřeb pro děti a maminky na stánku MAMAJA group s.r.o.

20.2.2015

MAMAJA group představí ne březnovém veletrhu PRODÍTĚ široký sortiment jak pro nastávající maminky, tak i pro jejich děti. Na expozici se můžete těšit například na těhotenský pás Belly belt, šátek Caboo, který patří k nejoblíbenějším šátkům na nošení dětí. Pod značkou Ella Ella’s house se představí dětské lákové pleny a látkové vložky.

Široký stortiment potřeb pro děti a maminky na stánku MAMAJA group s.r.o.

Vše pro spokojené dítě i maminku na veletrhu PRODÍTĚ

19.1.2015

Potřebujete nový kočárek, autosedačku, postýlku, oblečení či další zboží nejenom pro kojence a batolata? Přijďte porovnat jejich kvalitu, bezpečnost, ale i cenu na brněnské výstaviště! Navštivte další ročník veletrhu PRODÍTĚ, který ve dnech od 5. do 8. března, přinese novinky a trendy ze světa potřeb pro děti a nastávající maminky.

Vše pro spokojené dítě i maminku na veletrhu PRODÍTĚ

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště