Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Sensillo

21.2.2015

Značka Sensillo byla vytvořena pro specifické potřeby dětí od prvních dnů života. Pro značku Sensillo je na prvním místě starost o bezpečí a harmonický rozvoj dítěte.

Sensillo

New Baby

21.2.2015

Na příchod miminka se každý rodič pečlivě připravuje a plánuje si, co vše musí zakoupit, než ten jeho drobeček vykoukne z maminčina bříška. Budoucí maminka a tatínek brouzdají po internetu a hledají vhodné kojenecké oblečení a základní věci jako postýlku, povlečení, přebalovací podložky, potřeby ke koupání a mnoho dalšího.

New Baby

Funbaby Vás vždy něčím překvapí

21.2.2015

Přijďte v průběhu veletrhu na náš stánek Funbaby a čeká na Vás spoustu zážitků a zábavy.

Funbaby  Vás vždy něčím překvapí

PlayTo

20.2.2015

PlayTo je nová dynamická značka přinášející dětem kvalitní, bezpečné, nezávadné a cenově příznivé hračky.

PlayTo

Carero

20.2.2015

S jeho narozením se Vám změní celý život. Jeho příchod Vám rozzáří každý den. Milujete ho víc než svůj vlastní život a chcete pro něj to nejlepší. Stane se pro Vás prioritou číslo jedna. Když je šťastné miminko, jste šťastní i vy. Aby Vaše miminko mělo úsměv na tváři, potřebuje k tomu Vás a Vaši lásku. My jsme tady proto, abychom Vám pomohli zajistit to ostatní.

Carero

Belisima

20.2.2015

Spánek je pro malé děti velmi důležitý. Proto musíme pečlivě vybírat, v čem naše děti budou usínat. Jen si vezměte sami sebe, když večer uleháte do postele, taky si pečlivě vybíráte v čem budete spát.

Belisima

Bobas Fashion a Koala Fashion

20.2.2015

Tyto dvě značky už mnoho let přináší Vašim dětem kvalitní, pohodlné a přesto cenově dostupné kojenecké oblečení. Pohodlí, zdraví a klidný spánek našich nejmenších, to je důvod proč se zaměřujeme na detaily.

Bobas Fashion a Koala Fashion

Široký stortiment potřeb pro děti a maminky na stánku MAMAJA group s.r.o.

20.2.2015

MAMAJA group představí ne březnovém veletrhu PRODÍTĚ široký sortiment jak pro nastávající maminky, tak i pro jejich děti. Na expozici se můžete těšit například na těhotenský pás Belly belt, šátek Caboo, který patří k nejoblíbenějším šátkům na nošení dětí. Pod značkou Ella Ella’s house se představí dětské lákové pleny a látkové vložky.

Široký stortiment potřeb pro děti a maminky na stánku MAMAJA group s.r.o.

Vše pro spokojené dítě i maminku na veletrhu PRODÍTĚ

19.1.2015

Potřebujete nový kočárek, autosedačku, postýlku, oblečení či další zboží nejenom pro kojence a batolata? Přijďte porovnat jejich kvalitu, bezpečnost, ale i cenu na brněnské výstaviště! Navštivte další ročník veletrhu PRODÍTĚ, který ve dnech od 5. do 8. března, přinese novinky a trendy ze světa potřeb pro děti a nastávající maminky.

Vše pro spokojené dítě i maminku na veletrhu PRODÍTĚ

Jazyková škola Light Point nabízí jazykové kurzy nejen pro děti

19.1.2015

Hocus a Lotus – malí dinokrokové, kteří učí děti cizí jazyky. Hocus a Lotus učí děti ANGLIČTINU, NĚMČINU, ITALŠTINU, FRANCOUZŠTINU, ŠPANĚLŠTINU. Inovativní metodika umožňuje dětem učit se jazyky zábavnou formou a prožívat společně s Hocusem a Lotuskou velká dobrodružství. Metodika výuky byla akreditována MŠMT ČR.

Jazyková škola Light Point nabízí jazykové kurzy nejen pro děti

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Souběžně také

Svět ženy
14.-17.3. 2019

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště