Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Kouzelné čtení, poklad společnosti ALBI

2.3.2019

„Mami, přečti mi něco.“ Tuhle větu slyší dennodenně snad každá maminka. Ale ne vždy má na předčítání, které se pro vývoj dítěte jednoznačně doporučuje, čas. Záchranou pro tisíce z nich je Kouzelné čtení. Tedy vlastně speciální knížka, která v kombinaci s takzvanou elektronickou tužkou Albi, sama mluví. Povídá pohádkové i naučné příběhy. A co právě dítě slyší, si samo tužkou určuje.

Kouzelné čtení, poklad společnosti ALBI

Na výstavu kostýmů z nejkrásnějších pohádek s 20% slevou!

1.3.2019

V termínu 23. 2. - 28. 4. 2019 mohou držitelé vstupenky na veletrh PRODÍTĚ 2019 získat 20 % slevu na výstavu kostýmů z pohádek Princezny a hrdinové, která právě probíhá v Letohrádku Mitrovských.

Na výstavu kostýmů z nejkrásnějších pohádek s 20% slevou!

Systém parkování a návozu zboží

28.2.2019

POZOR! ZMĚNA V REŽIMU VJEZDŮ A PARKOVÁNÍ


Vážení vystavovatelé, dovolujeme si Vás touto cestou upozornit na změny v režimu vjezdů a parkování v rámci veletrhu PRODÍTĚ a Světa ženy .

Systém parkování a návozu zboží

Mimmo, recept na nepřehlédnutelné dítě a taky chaos v kabelce

26.2.2019

Společnost mimmo se zabývá dovozem a distribucí australských a britských značek dětských potřeb a přebalovacích tašek a kabelek pro maminky. Ani jediná z jejich věcí, které přiveze na veletrh ProDítě, rozhodně nezapadne v davu. A maminky by mohla moc potěšit speciální taška ke kočárku, v které se skrývá přebalovací organizér, termo taštička a krásná kabelka. Vymyslela ji jedna maminek, kterou pokaždé překvapil chaos v její tašce.

Mimmo, recept na nepřehlédnutelné dítě a taky chaos v kabelce

baby business přiveze novinky nejen od značky Moon

26.2.2019

Zbrusu novou kolekci kočárků a jejich příslušenství značky Moon, včetně vlajkové lodi dvojkombinovaného kočárku Solitaire najdou zájemci v expozici společnosti baby business. Ale bude toho mnohem víc, přijďte se podívat mezi 14. a 17. březnem na brněnského výstaviště.

baby business přiveze novinky nejen od značky Moon

Drobcekovia.sk myslí na děti i planetu

25.2.2019

Slovenská společnost se sama nazývá zeleným obchodem podporujícícm vztahovou výchovu a trvale udržitelný životní styl. Přijďte na veletrh ProDítě prozkoumat, co vše se za tím skrývá.

Drobcekovia.sk myslí na děti i planetu

Aniball, malý zázrak pro těhotné ženy

25.2.2019

Řada žen má obavy z porodu, hlavně prvorodičky. Matka dvou dětí vymyslela skvělou pomůcku a strachy z porodu tak eliminovala. Aniball je zdravotnická pomůcka sloužící k procvičování svalstva pánevního dna, přípravě porodních cest a zpevnění pánevního dna po porodu. Představuje tu nejlepší tréninkovou metodu, jak se úspěšně vyhnout nastřihnutí hráze či poranění při porodu.

Aniball, malý zázrak pro těhotné ženy

TZMO Czech Republic

25.2.2019

TZMO Czech Republic s.r.o. (dříve Bella Bohemia s.r.o.) je výhradním distributorem hygienických a zdravotnických výrobků společnosti TZMO SA v České republice. Nabízí mimo jiné plenky a dětskou kosmetiku Happy a Panda, dámské hygienické výrobky a výrobky pro intimní hygienu Bella a Evita a hygienické výrobky pro maminky Mamma.

TZMO Czech Republic

Suchedupky.cz

25.2.2019

Na veletrhu Prodítě 2019 představíme novou kolekci značky Yháček - stylové a přesto funkční dětské oblečení jako tepláčky, čepičky, nákrčníky, kukly, softshellové kalhoty, bundy a botičky do nosítka, sukýnky, čelenky a šátky pro holčičky... Přivezeme také nosicí kapsy, sukně z kolekce máma + dcera, kojicí mikiny a mnoho dalšího. Vše česká ruční výroba z nejkvalitnějších materiálů.

Suchedupky.cz

Pro stylové projížďky městem

22.2.2019

Praktický, stylový a bezpečný kočárek pro městské dobrodruhy. Má lehkou a moderní konstrukci, skvěle se ovládá a nabízí dokonalé pohodlí. Přidejte korbu, sedačku pro sourozence nebo autosedačku, vezměte s sebou dvě nebo i tři děti, nastavte sedačku směrem dopředu nebo dozadu – s kočárkem Thule Sleek to všechno hravě zvládnete.

Pro stylové projížďky městem

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště