Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

LEU BRAIN STIMULATOR

3.3.2019

Leu Brain Stimulator je pedagogicko - logická hra, která zábavným způsobem trénuje Váš mozek. Je pro všechny ve věku od 4 do 104 let. Poutavé 2D a 3D úkoly jsou metodologicky seřazené od nejjednodušších po složitější, takže poskytují výzvu stejně pro děti jako pro dospělé a tím automaticky najde využití v celé Vaší rodině.

LEU BRAIN STIMULATOR

BeeMy

3.3.2019

Značka BeeMy přináší vysoce kvalitní výrobky pro děti již od narození a to nejen s neokoukaným designem a originalitou, ale zároveň i praktičností a pohodlností.

BeeMy

Babooca

3.3.2019

Na veletrhu Prodítě Vám představíme širokou škálu ergonomických nosítek a šátků pro děti již od narození až do věku tří let. Současně představíme novinku nosítko Fidella FLowClick, které je ideální pro novorozená miminka a začínající rodiče.

Babooca

Kiddies

3.3.2019

Společnost Kiddies představí na veletrhu novinky i stávající produkty vybraných značek. Budete si moct prohlédnout zbrusu nové kousky i stávající produkty značek Lodger, Mutsy, Träumeland, Shnuggle a Kindsgut.

Kiddies

TWISTSHAKE

3.3.2019

Švédská světově nejdůmyslnější značka pro děti. Potřeby pro dětské stolování jsou vyvinuty na základě vlastní zkušenosti zakladatele s přípravou a úskalím dětské kojenecké stravy.

TWISTSHAKE

Koelstra

3.3.2019

Od svého vzniku v roce 1934, holandská značka Koelstra tvoří výrobky pro rodiče a jejich děti. Přestože se za více než 80 let od jejího vzniku změnilo mnohé, to podstatné zůstalo dodnes. Její " The Original", je slogan znamenající kvalitu, bezpečnost jednoduchost a snadnost použití.

Koelstra

Little Company

3.3.2019

Dnešní žena zvládá skutečně vše. Little Company se snaží pomoct zaneprázdněným ženám i matkám, které díky jediné tašce budou mít po ruce vše, co v každodenním životě potřebují.

Little Company

Inglesina

3.3.2019

V expozici Inglesiny naleznete novinku sezóny 2018/19 Inglesina Aptica 4v1, upgradovaný kočárek Quad 4v1 s novou autosedačkou CAB a Darwin.

Inglesina

Pozvánka k návštěvě expozice s dětskými pokojíčky FAKTUM

3.3.2019

Velký úspěch dětského nábytku FAKTUM na loňském veletrhu PRODÍTĚ stojí za rozšířením expozice na dvojnásobek v letošním roce. Návštěvníci minulého veletrhu oceňovali mimořádnou praktičnost a promyšlenou konstrukci tohoto nábytku, který roste spolu s dítětem i celou rodinou. Různé designy mají společný elegantní vzhled, vysokou kvalitu materiálů i zpracování a multifunční využití jednotlivých prvků.

Pozvánka k návštěvě expozice s dětskými pokojíčky FAKTUM

Látkových plínek není třeba se bát. Na výstavišti si vyberete

2.3.2019

Takzvané látkování zůstává velkým trendem. S moderními látkovými plenami se na veletrh ProDítě chystá hned několik společností. Jak dnes takové přebalování vypadá? Zapomeňte na vyvařování, kterým se trápily vaše maminky nebo babičky.

Látkových plínek není třeba se bát. Na výstavišti si vyberete

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště