Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Babooca

3.3.2019

Na veletrhu Prodítě Vám představíme širokou škálu ergonomických nosítek a šátků pro děti již od narození až do věku tří let. Současně představíme novinku nosítko Fidella FLowClick, které je ideální pro novorozená miminka a začínající rodiče.

Babooca

Kiddies

3.3.2019

Společnost Kiddies představí na veletrhu novinky i stávající produkty vybraných značek. Budete si moct prohlédnout zbrusu nové kousky i stávající produkty značek Lodger, Mutsy, Träumeland, Shnuggle a Kindsgut.

Kiddies

TWISTSHAKE

3.3.2019

Švédská světově nejdůmyslnější značka pro děti. Potřeby pro dětské stolování jsou vyvinuty na základě vlastní zkušenosti zakladatele s přípravou a úskalím dětské kojenecké stravy.

TWISTSHAKE

Koelstra

3.3.2019

Od svého vzniku v roce 1934, holandská značka Koelstra tvoří výrobky pro rodiče a jejich děti. Přestože se za více než 80 let od jejího vzniku změnilo mnohé, to podstatné zůstalo dodnes. Její " The Original", je slogan znamenající kvalitu, bezpečnost jednoduchost a snadnost použití.

Koelstra

Little Company

3.3.2019

Dnešní žena zvládá skutečně vše. Little Company se snaží pomoct zaneprázdněným ženám i matkám, které díky jediné tašce budou mít po ruce vše, co v každodenním životě potřebují.

Little Company

Inglesina

3.3.2019

V expozici Inglesiny naleznete novinku sezóny 2018/19 Inglesina Aptica 4v1, upgradovaný kočárek Quad 4v1 s novou autosedačkou CAB a Darwin.

Inglesina

Pozvánka k návštěvě expozice s dětskými pokojíčky FAKTUM

3.3.2019

Velký úspěch dětského nábytku FAKTUM na loňském veletrhu PRODÍTĚ stojí za rozšířením expozice na dvojnásobek v letošním roce. Návštěvníci minulého veletrhu oceňovali mimořádnou praktičnost a promyšlenou konstrukci tohoto nábytku, který roste spolu s dítětem i celou rodinou. Různé designy mají společný elegantní vzhled, vysokou kvalitu materiálů i zpracování a multifunční využití jednotlivých prvků.

Pozvánka k návštěvě expozice s dětskými pokojíčky FAKTUM

Látkových plínek není třeba se bát. Na výstavišti si vyberete

2.3.2019

Takzvané látkování zůstává velkým trendem. S moderními látkovými plenami se na veletrh ProDítě chystá hned několik společností. Jak dnes takové přebalování vypadá? Zapomeňte na vyvařování, kterým se trápily vaše maminky nebo babičky.

Látkových plínek není třeba se bát. Na výstavišti si vyberete

Kouzelné čtení, poklad společnosti ALBI

2.3.2019

„Mami, přečti mi něco.“ Tuhle větu slyší dennodenně snad každá maminka. Ale ne vždy má na předčítání, které se pro vývoj dítěte jednoznačně doporučuje, čas. Záchranou pro tisíce z nich je Kouzelné čtení. Tedy vlastně speciální knížka, která v kombinaci s takzvanou elektronickou tužkou Albi, sama mluví. Povídá pohádkové i naučné příběhy. A co právě dítě slyší, si samo tužkou určuje.

Kouzelné čtení, poklad společnosti ALBI

Na výstavu kostýmů z nejkrásnějších pohádek s 20% slevou!

1.3.2019

V termínu 23. 2. - 28. 4. 2019 mohou držitelé vstupenky na veletrh PRODÍTĚ 2019 získat 20 % slevu na výstavu kostýmů z pohádek Princezny a hrdinové, která právě probíhá v Letohrádku Mitrovských.

Na výstavu kostýmů z nejkrásnějších pohádek s 20% slevou!

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště