Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Látkové plenky Bobánek

6.3.2019

Bojíte se, že látkování nezvládnete? Že je s látkovými plenami moc práce? S našimi plenkami tomu tak není. Zvládne to opravdu každá maminka i tatínek. Specializujeme se na nejjednodušší typ látkování připomínající svým použitím jednorázové plenky, avšak se všemi výhodami látkových plenek.

Látkové plenky Bobánek

Kids Concept, švédský pohled na dětský svět

6.3.2019

Společnost For Baby na veletrhu představí rozsáhlou švédskou značku dětských hraček, doplňků a nábytku, jejíž hlavní designérka a vývojářka Lotta Hallenius navrhla a stále rozvíjí ucelený koncept pro zařizování dětských interierů. Tento koncept a individuální produkty jsou inspirovány životem batolat, jejich hrou a věcmi co mají rády, s použitím různých hlavně přírodních materiálů, textur a barev, které tvoří zajímavé kombinace a kontrasty v duchu minimalistického švédského designu.

Kids Concept, švédský pohled na dětský svět

"Childhome tvoří můj malý svět kompletní"

6.3.2019

Filosofie belgické značky Childhome s 34letou tradicí a mottem „Childhome tvoří můj malý svět kompletní“, je založena na zlepšování komfortu života mladých rodičů a jejich malých pokladů a je zárukou designu, kvality, bezpečnosti a neustálého vývoje a zlepšování jejich produktů. Jedná se o již mnoha mezinárodními cenami vyznamenané rostoucí, otočné židle EVOLU ONE tak ikonické MOMMY BAG ve spouste barevných variantách, které milují nejen maminky po celám světě.

Autosedačky Avionaut využívají zkušeností z leteckého průmyslu a unikátní materiál pro maximální bezpečnost

6.3.2019

Při výběru autosedačky je rozhodují bezpečnost a pohodlí, které dítěti poskytne. Obojí v sobě snoubí autosedačky Avionaut. Dva nejnovější modely Avionaut PIXEL a Avionaut AeroFIX RWF si můžete prohlédnout na veletrhu ProDítě mezi 14. a 17. březnem v expozici společnosti For Baby.

Autosedačky Avionaut využívají zkušeností z leteckého průmyslu a unikátní materiál pro maximální bezpečnost

Soutěžte na Facebooku veletrhu ProDítě a získejte kočárek nebo autosedačku

6.3.2019

Jen pár dnů zbývá do zahájení letošního veletrhu ProDítě. Abychom vám čekání na něj zpříjemnili, připravili jsme si pro vás soutěže o hodnotné ceny. Ve hře je kočárek, autosedačka, taška na kojenecké potřeby a další skvělé doplňky.

Soutěžte na Facebooku veletrhu ProDítě a získejte kočárek nebo autosedačku

For Baby

3.3.2019

Jsme český velkoobchod s dětským zbožím a více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je dovoz a distribuce dětských produktů světových značek a při výběru klademe důraz hlavně na kvalitu, bezpečnost a neotřelý design. Námi dovážené značky pokrývají širokou paletu potřeb pro miminka i jejich rodiče - doslova „ Od dudlíků až po kočárky a dětský nábytek!“

For Baby

Růžový panter

3.3.2019

Prodej kočárků, sedaček a ostatních doplňků.

Růžový panter

KIDAXI

3.3.2019

KIDAXI - to je hezké, módní a cenově dostupné dětské oblečení, s možností velkoobchodního prodeje přímo od výrobce - šicí dílny v Turecku s bezvadnou reputací!

KIDAXI

LEU BRAIN STIMULATOR

3.3.2019

Leu Brain Stimulator je pedagogicko - logická hra, která zábavným způsobem trénuje Váš mozek. Je pro všechny ve věku od 4 do 104 let. Poutavé 2D a 3D úkoly jsou metodologicky seřazené od nejjednodušších po složitější, takže poskytují výzvu stejně pro děti jako pro dospělé a tím automaticky najde využití v celé Vaší rodině.

LEU BRAIN STIMULATOR

BeeMy

3.3.2019

Značka BeeMy přináší vysoce kvalitní výrobky pro děti již od narození a to nejen s neokoukaným designem a originalitou, ale zároveň i praktičností a pohodlností.

BeeMy

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště