Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Novinky světových značek a přítomnost známých osobností na veletrzích PRODÍTĚ a Rybaření

 

Od 5. do 8. března se na brněnském výstavišti konala dvojice tradičních jarních veletržních akcí pro celou rodinu - veletrh potřeb pro děti a maminky PRODÍTĚ a prodejní výstava rybářských potřeb Rybaření. Během čtyř dnů konání veletrhů prošlo branami brněnského výstaviště přes 23.000 návštěvníků, což je více než v loňském roce. Návštěvníci shlédli nabídku vystavovatelů v kompletně obsazených pavilonech V a F.

Tradiční veletrh PRODÍTĚ nabídl komplexní přehlídku kočárků, autosedaček, textilu, hraček a dalších potřeb pro děti i maminky. K vidění byl nejenom běžný sortiment, ale i novinky pro nadcházející sezonu, které teprve míří na prodejní pulty.

Nabídku vystavovatelů doplnilo bezplatné odborné poradenství a hvězdně obsazený doprovodný program pro malé i větší návštěvníky. Zábavu pátečního odpoledne rozhýbala skupina Maxim Turbulenc, která byla předzvěstí hvězdně obsazeného víkendu. V sobotním programu provedl děti základy krasobruslařského tréninku Tomáš Verner, po němž následovalo vystoupení oblíbeného Michala Nesvadby. V neděli odpoledne vystoupil Voxel - Český slavík - Hvězda internetu 2014.
Letošní novinkou byla herní zóna Nintendo, v rámci které byla představena novinka roku 2015 - přenosná herní konzole New Nintendo 3DS. Děti mohly navštívit také Disney kino s mnoha krásnými pohádkami nebo si v dětském koutku vyzkoušet oblíbený herní systém Disney Infinity. V rámci doprovodného programu se prezentovaly také volnočasové aktivity, vzdělávání nebo výživa dětí i maminek. Nechyběly ani soutěže o krásné hračky se společností Zapf Creation.

Řekli o veletrhu PRODÍTĚ:

Lucie Lundová,  BABYCAR -  Ludmila Lundová:

Na veletrhu jsme vystavovali kočárky zn. Camarelo, Jette , autosedačky, výbavičky, postýlky, matrace, židličky, nosítka, vše ke koupání, krmení, přebalování, a to asi od 40 značek. O kočárky byl zájem, líbil se především jejich design. Hodně lidí se ptalo na tyto nové atraktivní modely.  Návštěvnost byla velmi dobrá. Veletrhu se účastníme pravidelně, jde o naši image.

 

Lukáš Fiala, Baby Direkt

Výstava v Brně je pro nás významná, má největší tradici v ČR. Proto zde také každoročně vystavujeme už více než 20 let. I s letošním ročníkem jsme opět byli velmi spokojeni, přestože patříme k velkoobchodním společnostem

 

Ondřej Pilecký, BABYPOINT

V Brně jsme spokojeni, vystavujeme tu každý rok, patříme k tradičním účastníkům tohoto veletrhu.Návštěvnost byla dobrá, celkově obchody vyhodnotíme až po jeho skončení. Jsme totiž velkoobchodní firma, takže objednávky teprve obdržíme.

 

Eva Němcová, Farmers

Návštěvnost byla velmi dobrá, moji expozici navštívili hlavně lidé, kteří věděli, co chtějí. Přišli cíleně, z internetu často měli nastudovaný sortiment a vyžadovali zboží, o které měli zájem. Je to tak lepší, že se nepřišli návštěvníci pouze informovat a dívat se na zboží. Pro mne je Brno zajímavá výstava, která má pro firmu smysl. Navíc je tu perfektní zázemí. Domnívám se, že je dobrá kombinace veletrhu Prodítě s „pánskými“ veletrhy o rybaření. 

 

Ing. Lubomír Fiedler

Veletrhu ProDítě se účastníme každý rok. Pro naši firmu je tato akce velkým přínosem, je skvěle uspořádána a pořadatelé vždy vyhoví našim požadavkům. Navíc letos přišlo do naší expozice ještě více lidí než při loňském ročníku. V naší expozici byl k vidění i dětský nábytek, o který byl také velký zájem ze strany návštěvníků.

 

Pavel Hanzal, Handy

Do Brna jsme se vrátili po tříleté přestávce, naším hlavním motivem bylo se opět prezentovat na této významné akci. Veletrh naše očekávání splnil, navíc návštěvníci chodili cíleně. Jsme velkodistributoři, naším úkolem bylo na výstavišti prezentovat značku koncovým zákazníkům a našim partnerům. Byli jsme spokojeni, akce splnila naše očekávání.

 

Milada Madejová, KENYO

Do Brna jezdíme velmi rádi, neboť veletrh ProDítě je prestižní akcí svého druhu a udává určitý směr, který vyhovuje nejen dětem, ale také maminkám. Byli jsme jako vždy velmi spokojeni, účast návštěvníků byla velmi dobrá. Ve své prezentaci na výstavišti budeme samozřejmě pokračovat i v dalších letech. Do Brna jezdí za námi prakticky všichni obchodní zástupci z Česka i Slovenska. Veletrh Prodítě je pro firmu jednička v prezentaci značek, jejichž prodejem se v ČR a na Slovensku zabýváme.

 

Pavla Králová, PATRON Bohemia

Jsme výrobní ryze česká firma a letos slavíme 20. výročí založení. Proto jsme vyrobili limitovanou edici luxusních kočárků, pouze  50 kusů, které jsme tu poprvé představili. Jde o speciální kočárky z ekokůže. Zájemců o české zboží byl v Brně dostatek, přibývá totiž lidí, kteří chtějí naše výrobky. 

 

Datum: 8.3.2015 23:59:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště