Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Novinky i tradiční sortiment předních výrobců dětského zboží i program pro malé návštěvníky

 

Od 3. do 6. března se na brněnském výstavišti v pavilonu V konal veletrh potřeb pro děti a maminky Prodítě. Veletrh nabídl komplexní přehlídku kočárků, autosedaček, textilu, hraček a dalších potřeb pro děti i maminky. K vidění byl nejenom běžný sortiment, ale i novinky pro nadcházející sezonu, které teprve míří na prodejní pulty. Letošní novinkou byla také testovací dráha pro kočárky, na které si zájemci mohli vyzkoušet ovladatelnost a další vlastnosti na různých druzích povrchu.

Téměř 20.000 návštěvníků vybíralo z nabídky 74 firem z 5 zemí světa (tj. meziroční nárůst o více než 10 % oproti minulému roku) na celkové výstavní ploše přes 5.085 m2.

 Nabídku vystavovatelů doplnilo bezplatné odborné poradenství a hvězdně obsazený doprovodný program pro malé i větší návštěvníky. Čtvrteční program nabídl péči a rozmazlování pro maminky, nechyběla ani bublinová show Matěje Kodeše. V pátek a v sobotu si děti užily zábavu s oblíbenými Mimoni, zažily Transformer show, nahlédly do Ledového království. V sobotní odpoledne si děti zatančili na karnevalu s Dádou Patrasovou. Neděle pak patřila tanci s Honzou Onderem a Luckou Hunčárovou!

Děti mohly navštívit také Pohádkové kino s mnoha krásnými pohádkami nebo si v dětském koutku vyzkoušet oblíbený herní systém Disney Infinity. V rámci doprovodného programu se prezentovaly také volnočasové aktivity, vzdělávání nebo výživa dětí i maminek. Nechyběly ani soutěže o krásné hračky se společností Zapf Creation.

 

Řekli o veletrhu Prodítě:

Lukáš Fiala, Baby Direkt s.r.o.:

Na veletrhu ProDítě jsme už popatnácté, tento rok byl pro naši firmu velice dobrý. Prakticky už od prvního dne navštěvovala naši expozici spousta zájemců o naše zboží. Našla si nás zde nejen řada stálých obchodních partnerů, ale i zástupci nových firem, což nás těší. Už z tohoto důvodu byl veletrh pro firmu přínosem. Sobota a neděle naopak patřila koncovým zákazníkům, kterých bylo také velké množství.

 

Zdeněk Háse, BABYPOINT s.r.o.:

Máme radost, že nás navštívila na veletrhu řada obchodníků, jsme z tohoto pohledu opravdu spokojeni. Jejich zájem byl opravdu velký. Přišla také řada přímých zájemců o naše zboží, ale pro nás jsou rozhodující zástupci firem.

 

Ing. Radka Martínková, Bamboolik s.r.o.:

S veletrhem ProDítě jsme letos velmi spokojeni. Navíc jsme měli dobře umístěnou expozici, takže byla stále v obležení návštěvníků. Po celou dobu výstavy se našich pět pracovnic prakticky pořádně nezastavilo. Letošní ročník se nám opravdu vydařil.

 

Zuzana Recmanová, Emitex products s.r.o.:

S veletrhem jsme byli velmi spokojeni, naši partneři nás opět našli na našem obvyklém místě. Navíc tato akce jako jediná nám už tradičně slouží i k prodeji zboží koncovým zákazníkům, což běžně neděláme, protože prodáváme zásadně jen přes obchodní partnery. Tady navazujeme kontakt také s maminkami či babičkami a čerpáme od nich informace, a tak získáváme zpětnou vazbu od samotných uživatelů našich produktů. V Brně dostáváme inspirace pro naši další produkci.

 

Daniel Hradil, DARA BABY:

S veletrhem ProDítě jsme byli letos spokojeni, přímo v expozici jsme uskutečnili řadu obchodních schůzek. Nám se v Brně daří, na výstavišti už jsme absolvovali deset ročníků. Vždy je v naší expozici nabito.

 

Eva Němcová, Eva Němcová – Farmers:

Návštěvnost byla dobrá, navíc lidé chodili cíleně, věděli, co chtějí koupit. Veletrh byl tradičně pro nás dobrý. Letošní veletrh se nám vydařil.

 

Ing. Lubomír Fiedler, majitel stejnojmenné firmy:

Zájem zákazníků o naše zboží byl letos veliký a jsme s účastí na veletrhu naprosto spokojeni, byl pro nás určitě lepší, než předešlé ročníky. Jsme tradičními vystavovateli veletrhu ProDítě, poprvé jsme tu byli v roce 1992.

 

Ing. Pavel Hanzal, Handy Praha s.r.o.:

Těší mne, že lidé chodí na veletrh cíleně za našimi novými kolekcemi kočárků, než při minulých ročnících. Brněnský veletrh nám také posloužil k tomu, abychom zde uskutečnili jak cenový, tak i názorový průzkum.

 

Milada Madejová, KENYO, spol. s r.o.:

Už od prvního dne byl pavilon V stále zaplněn, jak koncovými zákazníky, tak i zástupci velkoobchodů. Do Brna za námi přijela drtivá většina obchodních zástupců, naši expozici navštívila i řada koncových zákazníků. Lidé na výstavišti dost nakupovali, o zboží byli dobře informováni a navíc už ochotni si více připlatit za kvalitní výrobky.

 

Petr Bieniek, Kestrade s.r.o.:

Návštěvnost letošního veletrhu byla velká, a to jak ze strany obchodních zástupců firem, tak i ze strany koncových zákazníků. Navíc letošní ročník byl velmi dobře připraven, měl nadstandardní úroveň, což však platilo už i v minulých letech.

 

Blanka Nováková, PATRON Bohemia a.s.:

Naše společnost pravidelně vystavuje na tomto veletrhu od roku 2000. Letošní návštěvnost byla velká už od prvního dne. Myslím, že se lepší i koupěschopnost návštěvníků, už nekupují pouze nejlevnější kočárky, ale žádají především bezpečnost pro dítě a za kvalitní zboží s pěkným designem si raději připlatí. Letošní veletrh ProDítě se opravdu vydařil.

 

Silvia Vašeková, Rolsit Trading, Slovakia, s.r.o.:

S veletrhem ProDítě jsme velmi spokojeni, v Brně jsme představili novou kolekci kočárků pro dvojčata, na kterou zákazníci a obchodníci čekali. Výhodou veletrhu je, že si zde vše mohou návštěvníci přímo vyzkoušet, ať už se jedná o obchodníky, tak i zákazníci z řad maminek.

 

Marie Sasynová, SAMBABY s.r.o.:

Veletrhu Prodítě se účastníme pravidelně již šest let a opět jsme zde prezentovali řadu novinek jak pro obchodní partnery, tak i koncové uživatele. Návštěvnost byla skutečně velká, a i proto jsme se svoji účastí na brněnském výstavišti spokojeni.

  

 

 

Datum: 6.3.2016 23:59:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště