Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Návštěvnické tipy na neděli

 

V neděli veletrh pokračuje až do 16 hodin a opět je připraven pestrý doprovodný program, mimo jiné se budou losovat výherci návštěvnických soutěží.

V pavilonu C začíná pódiový program v 10 hodin, kdy děti přivítá Klaunský karneval s Českým animačním týmem. O hodinu později by měli zpozornět všichni účastníci návštěvnické soutěže: losovat se bude výherce  autosedačky Cybex Solution S-fix Pepper Black v ceně 4 690 Kč. Následovat bude losování soutěže o 2x Motherbox v hodnotě 2 400 Kč a o "novinku" Plenkové srdíčko ve spolupráci s MonPeri v hodnotě 1 500 Kč. Ve 12.30 se představí Nadace křižovatka a bude se soutěžit o monitor dechu kojence Babysense, dále se budou prezentovat produkty Ceba baby a proběhne soutěž o kojící polštář Cebuszka. Od 13 hod si děti zahrají a zasoutěží o krásné hračky od společnosti ZapfCreation a o půl hodiny později je čeká zábavná lekce angličtiny, tentokrát včetně vyhlášení soutěže o plyšového Hocuse nebo Lotusku.

Pódium v pavilonu B ožije v 10 hodin přednáškou o léčení změnou stravy - FOOD therapy by Denisa. S oblékáním opět poradí stylistka Jarmila Krahulcová a dvě její prezebtace Style by YaYa (v 11 a 12.30 hodin). V programu nechybí ani témata jako trendy v léčení nebo správná péče o chrup. Pro maminky, které si chtějí veletrh projít v klidu, je připraven dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí do 3 let. K dispozici je také místnost pro přebalování a kojení a na své si přijdou i starší děti, které hned v sousedním pavilonu najdou oblébené VIDA!science centrum.

 

Datum: 17.3.2018 18:00:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště