Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Naučné, Stylové, Praktické, Ekonomické ... Takové jsou francouzské hračky z dílny JANOD

 

V našem stánku 014 na veletrhu Pro díte najdete hračky, které přinášejí zábavu, nápaditost a jsou nádherným doplňkem do každého dětského pokoje například: vkládací a zvukové puzzle, tahací hračky, vláčky, vkládačky, magnetibooky, hudební nástroje, chodítka, magnetické naučné hračky a jiné.

Kromě toho vás nemine veletržní 20% sleva na hračky a speciální sleva na vybrané zboží až do výše 30%. Představíme vám také novinky letošního roku a protože přichází jaro, máme pro vás pár tipů, které vaše děti využijí právě v tomto období. Mezi ně patří například síťky na motýly, herbáře, dřevěné konvičky a nářadí do zahrádky.

Krásné jarní počasí nám nabízí možnosti na různé aktivity právě venku na čerstvém vzduchu. Pokud máte doma neposednou ratolest, která je neustále v pohybu, určitě ocení dřevěné odrážedlo s kterým se nejen zabaví, ale díky kterému se naučí udržet rovnováhu raz dva.

Odrážedla je možné používat jak venku tak i uvnitř, což zábavu z jeho využití ještě zvyšuje! A proto jsme se rozhodli, že vašim dětem na veletrhu usnadníme přemísťování. V našem stánku si budete moci půjčit a vyzkoušet odrážedla zcela zdarma. Věříme, že i díky této pomůcce zpříjemníme čas vám i vašemu děťátku na veletrhu. Těšíme se na vás!

Datum: 3.3.2014 12:27:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště