Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Nábytek FAKTUM roste spolu s dítětem i celou rodinou

 

Šest pokojíčků jako z dětského snu si v pavilonu B prohlédnou návštěvníci expozice maďarské firmy FAKTUM. Různé designy mají společný elegantní vzhled, vysokou kvalitu materiálů i zpracování a multifunční využití jednotlivých prvků.


Nábytek FAKTUM není jen pro miminkovský věk, ale slouží rodině dlouhodobě, protože jednotlivé kousky i konfigurace mohou postupně měnit svou funkci. Příkladem je luxusní trasformovatelná postýlka 5 v jednom, vlastně malý pokojíček na dvou metech čtverečních. Nejprve slouží v kompaktním celku jako postýlka pro miminko, komoda a přebalovací pult. Později se promění v samostatnou postýlku a skříňku a ve třetí fázi v postel 180x80 cm a psací stůl s kontejnerem. Zárukou takto dlouhé životnosti je kvalita použitých materiálů, lakování ve vysokém lesku i kování s tlakovým ovládáním a tlumením. Jiným velmi populárním výrobkem je přístavná postýlka, která se zahákne za bočnice postele rodičů, takže maminka může snadno v noci kojit miminko, které bezpečně spí v její blízkosti.

“Dětský nábytek FAKTUM se v Maďarsku prodává na 65 místech, ale populární je také v Řecku, v Chorvatsku nebo v Polsku. Do České republiky jsme ho začali dovážet před pěti lety a letos má na veletrhu ProDítě zatím největší expozici navrženou tak, aby zákazníci viděli jak úplné novinky, tak různé možnosti řešení dětského pokoje,” popisuje Lubomír Fiedler, který nábytek FAKTUM dodává na český trh. Návštěvníci si prohlédnou různé designy od módní šedobílé kombinace přes odstíny přírodního dřeva až po retro pokojíček ve stylu šedesátých let. Všem jsou společné propracované detaily, bezpečné povrchové úpravy a také elegantní vzhled umocněný kombinacemi s textilem a dalšími doplňky. “Textilie jsou rovněž z Maďarska od firmy Szeko, která se značkou FAKTUM spolupracuje, takže designy jsou navrženy tak, aby navzájem ladily,” popisuje Lubomír Fiedler. Zároveň vyzdvihuje vynikající poměr ceny, luxusního vzhledu a užitné hodnoty. “Tento nábytek roste nejen s dítětem, ale i s celou rodinou. Když se narodí druhé nebo třetí dítě, proměňuje se podle aktuálních potřeb. Stačí jen dokoupit sokly nebo další kousky, FAKTUM vyrábí také široký sortiment skříní, polic i regálů.”

Návštěvníci se na veletrhu ProDítě mohou setkat i s obchodním ředitelem společnosti FAKTUM, který jim ochotně vysvětlí všechny detaily. “Náš nábytek není určen jen pro maďarský nebo český trh, kulturní rozdíly v rámci Evropy nejsou zase tak velké. Jeho design je italský a francouzský a kvalita odpovídá německému trhu,” říká Máté Vas, který si spolupráci s českým dodavatelem pochvaluje. “V České republice se nám daří, proto chceme tuto spolupráci dále rozvíjet a snažíme se zaujmout české zákazníky stále něčím novým. Osobně jsem na veletrhu ProDítě poprvé a mohu říci, že sem od prvního dne přichází tolik lidí jako na kratší veletrh v Maďarsku. Z reakcí návštěvníků, kteří se u nás na stánku zastavují, je vidět, že se jim náš nábytek opravdu líbí,” dodává obchodní ředitel společnosti FAKTUM.

Datum: 16.3.2018 18:30:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště