Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

MyHummy. Trochu jiný plyšák

 

Vypadá jako hezký plyšový medvídek. V módních jemných pastelových barvách a originálním designu k tomu a v několika provedeních – od samotné hlavičky po celé tělíčko. Jenže tohle není klasický „muchláček“ či „usínáček“ pro novorozeňata do postýlky. Tento medvídek pomáhá usínat děťátku i pomocí zvuku. MyHummy využívá takzvaného bílého šumu, tedy zvuků, které miminku připomínají pobyt v matčině břiše.

Do plyšového obalu se totiž vkládá speciální malý přístroj s několika programy, které rodič může zvolit. „Od šumu plodové vody doprovázeného tlukotem srdce, přes déšť, zvuky fénu po příboj. Pak záleží na tom, který z uklidňujících módů a v jaké hlasitosti je pro děťátko to pravé,“ sdělili zástupci firmy na brněnském veletrhu ProDítě.

Prostě, kdykoliv je potřeba miminko uspat nebo uklidnit, stačí zatlačit na to správné místo a přístroj se spustí. Můžete ho brát s sebou na cesty autem, do kočárku.

Zatím je myHummy mechanický, brzy na trh ale přijde varianta propojená s mobilní aplikací. Takže v noci, když se dítě zavrtí a zavrní si, stačí ťuknout na displej a z medvídka se začne linout onen potřebný bílý šum. Kromě toho, že aplikace rodičům pomůže rychleji potomka uklimbat, budou mít k dispozici „výpis“ chvil, kdy se dítě vzbudilo. Dalo by se říci, že aplikace může fungovat i jako dětské chůvička.

Používání bílého šumu v myHummy vychází ze studií světoznámého pediatra Harvey Karpa, proslaveného knihou Nejšťastnější miminko v okolí a jeho speciální metody zavinování, která taktéž simuluje pobyt v matčině lůně.

Všechny varianty medvídků MyHummy si můžete prohlédnout, osahat a naposlouchat na veletrhu ProDítě do neděle 18. března v pavilonu B.

 

Foto: myhummy.cz 

 

Datum: 15.3.2018 13:17:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště