Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Modulární kočárky české výroby slaví úspěch

 

Tradiční český výrobce kočárků PATRON Bohemia vsadil na vícefunkční stavebnicový systém. Na veletrhu ProDítě úspěšně představil nové hluboké lůžko a sportovní sedačku, které jsou navrženy pro maximální pohodlí dětí i rodičů.


“Naše kočárky jsou koncipovány jako modulární systém, ve kterém si zákazník sám sestaví výrobek z jednotlivých dílů jako stavebnici, tak aby dosáhl přesně toho kompletu, který je pro něj nejlepší. Letos jsme na veletrh ProDítě přivezli nové komponenty, ze kterých se skládá naše vlajková loď kočárek TERIX. Inovované díly AMIGO a ERGO - hluboké lůžko a sportovní sedačka - se posunuly funkčně i designově výrazně dál. Značný zájem návštěvníků nám ukázal, že jsme se vydali správnou cestou,” říká Jan Zaplatílek, vedoucí IT a marketingu společnosti PATRON Bohemia.

TERIX je modulární systém 3 v 1, jde o komplet podvozku, hlubokého lůžka, sportovní sedačky a dětské autosedačky. Dva z jeho základních komponentů letos prošly totální rekonstrukcí, kdy jim přibyly nové funkce a kompletně se změnil design. Nové hluboké lůžko AMIGO na první pohled zaujme právě moderním vzhledem, ale vyniká také prostorností, systémem odvětrání pro parné léto a snadnou manipulací. Novinkou je integrovaná sluneční clona, upínání dečky voděodolným zipem a využití magnetů pro usnadnění manipulace. Dalším zcela inovovaným komponentem je ERGO, sportovní sedačka s ergonomickým polohováním pro maximální pohodlí malého pasažéra při krátkých i dlouhých vycházkách. Sedačka se snadno otáčí, chrání proti slunci i dešti a je vybavena odklopnou hrazdičkou pro snadnější vystupování.

Datum: 18.3.2018 14:45:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště