Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Manduca ve znamení kruhu

 

Hlasovali jste a zde je výsledek. Manducy přesně podle přání maminek a tatínků, kteří vybírali barvy a vzory. Kolekci circadelic si můžete prohlédnout na veletrhu Pro dítě u stánku Mamaja group. Tam také získáte 10% slevu na veškerý sortiment této společnosti.

Manduca je ergonomické nosítko, které pochází z Německa. Vyrábí se v různých odstínech. Kromě jednobarevných variant přichází výrobci pravidelně také s limitovanými edicemi. Při té poslední zvítězily motivy sestavené z kruhů. Tato kolekce je vyráběna v České republice a je k dostání jen na českém a slovenském trhu.
A co máme pro toho, komu se kruhy nelíbí? Toho snad zaujmou jednobarevné Manducy. Může si je nakombinovat s různě barevnými Zip-in a Fumbee. Zip-in jsou zipy, kterými se rozšiřují zipy na nosítku, Fumbee jsou návleky na popruhy. Fantazii se meze nekladou.

Kde se můžete poradit?
Více informací naleznete na webových stránkách Manduca.cz. „Na portálu Mamaja.cz funguje od ledna 2012 online poradna a také jsme na Facebooku Mamaja.cz. Kromě toho, že se nás můžete na cokoli ptát, zde běží seriál Tip na výlet s Manducou. Vybíráme akce po celé republice, na které mohou vyrazit maminky s menšími i většími dětmi,“ vysvětluje Kateřina Borunská.

O Manduce
Ergonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.
Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.
Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Datum: 12.2.2014 9:40:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště