Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Mámy sobě!

 

Na českém i slovenském trhu působí společnost Happy Baby již 27 let.
Jsme členem nadnárodní skupiny, která oslovuje především těhotné ženy, novopečené maminky a rodiny s dětmi.
Těhotenství, porod, mateřství, to vše jsou pro nás klíčová témata. Podporujeme maminky od početí přes narození děťátka až po jeho rozvoj. Poskytujeme jim veškeré informace, nabízíme rady i pomoc, obdarováváme je vzorky zboží, zkrátka se o ně staráme.
 
Co je náplní naší práce?
Pro maminky připravujeme těhotenské desky, jejichž součástí je i těhotenská průkazka a praktický průvodce těhotenstvím. Ke gynekologům a do porodnic dodáváme dárkové balíčky v podobě kufříků a nově i dárkové pytle na každodenní nošení. Všechny tyto krásné dárky jsou plné vzorečků, aby si každá maminka otestovala a vybrala to nejlepší pro sebe a své dítě. Snažíme se vybírat ty nejlepší výrobky na trhu, aby maminky neztrácely čas a peníze nákupem všech výrobků a testováním.
 
Věnujeme se tedy převážně maminkám . Dáváme jim rady a tipy pro ně samé a jejich děťátka a díky obsáhlým zdrojům informací, propojení s pediatry, odborníky na vývoj dětí, odborníky na výživu a porodníky je náš projekt velmi fundovaný a skutečně na výši.

Na našem webu www.happybaby.cza www.happybaby.sknejen soutěžíme a radíme, ale také testujeme výrobky. Výsledky testování se dále zveřejňují, což maminky velmi oceňují. Přenesená zkušenost je vždy tím, co buduje důvěru a následně přesvědčí k nákupu.
 
Jak jsme úspěšní?
Můžeme se pochlubit spoluprací s 96 % českých porodnic. Najdete nás v 85 % gynekologických ordinací. Tady všude odebírají pro maminky naše dárkové balíčky, odborné publikace a desky, které jim pak věnují. Ročně rozdáme – ZDARMA – přes 300 000 balíčků! Pro maminku, která od nás získá celou sadu, jde o hodnotu až 2000 Kč. S maminkami jsme již otestovali výrobky, jejichž hodnota přesáhla 500 000 Kč. Díky tomu mohou ušetřit na samotném nákupu potřeb pro miminko, protože vybírají již ověřené zboží.
Maminky podporujeme i nepřímo prostřednictvím porodnic a produktů, které dodáváme přímo jim pro každodenní péči o miminka.
 
Co je za námi a co plánujeme?
V roce 2020 spouštíme komunikaci ve zcela novém líbivém kabátku. Komunikujeme s maminkami více prostřednictvím videí a live streamů a také s námi spolupracuje známý otec Mirek Etzler. Neustále vybíráme tváře Happy Baby, maminky, které budou hrdě stát za naší značkou a propagovat ji, budou i součástí našich materiálů a další komunikace. Plánujeme reportáže, rozhovory, rozbory všech témat, která maminky zajímá.

Maminky mohou rozvíjet diskuze na našich veřejných profilech …odkaz na fcb.. a jsme hrdi, že atmosféra na našich sociálních sítích je velmi přátelská, nápomocná a kamarádská.

Zaměřujeme se na všechny maminky ve všech regionech – přesně podle motta Jsme v tom s vámi v každém okamžiku!
Jsme proto poctěni, že se můžeme zúčastnit také aktuálního brněnského veletrhu a slibujeme, že se všichni mohou těšit na dárky i na soutěž, o kterou bývá při podobných akcích tradičně velký zájem!


Datum: 19.2.2020 14:06:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště