Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Mamaja - U nás koupíte, co jinde nemají

 

Obchod pro miminka a maminky. Zastavte se na našem stánku vyzkoušet nosítko, prohlédnout skleněné láhve Lifefactory a nechte si odborně poradit ohledně používání látkových plen. Více na www.mamaja.cz.

Manduca – Přijďte si vyzkoušet rostoucí nosítko Manduca XT

Přijďte se poradit ohledně nošení a vyberte si z nabídky praktických ergonomických nosítek a elastických šátků značky Manduca. Vyzkoušejte si novinku – rostoucí nosítko Manduca XT. Více na www.manduca.cz.

Caboo – Pro pohodlné nošení miminka od narození

Rádi byste nosili miminko od narození v šátku, ale nevíte jak? Bojíte se vázáni? Zastavte se na našem stánku, rádi vám poradíme. Předvázaný šátek Caboo Vám zpříjemní chvilky s vaším dítětem. Více na www.mamaja.cz.

Pop-in – Látkové pleny, bryndáky a plavky v nádherných designech

Přijďte si prohlédnout bryndáky i plavky Pop-in v krásných barvách a designech a vyzkoušet, jak jednoduché je používání látkových plen Pop-in. Více na www.mamaja.cz.

Ella´s House – Český výrobce kvalitních látkových plen a doplňků

Přijďte se přesvědčit, jak jednoduché je používání látkových plen. Ella´s House je český výrobce zaměřující se na výrobu a prodej látkových plen, látkových vložek a doplňků. Vše z kvalitních materiálů. Více na www.mamaja.cz.

Lifefactory – Vytvořte si svoji vlastní láhev

Pití ze skla chutná nejlépe. Nabízíme skleněné láhve, sklenice, dózy, dětské i kojenecké láhve ve skvělém designu. Každý uzávěr je kompatibilní s 350, 475 a 650 ml lahvemi. Nyní si můžete vybrat uzávěr a vytvořit tak láhev podle sebe! Více na: www.pijemezeskla.cz

Datum: 7.3.2019 15:45:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště