Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Mamaja představuje pás, který umožní ženám nosit oblíbené džíny i v těhotenství

 

Těhotné ženy často řeší problém s oblečením. Bříško roste a ony se brzy nevejdou téměř do ničeho. Mají si nakoupit nové oblečení? Nebo nosit manželovo? Pomoci může Belly Belt, novinka na českém trhu, kterou na veletrhu Pro dítě představuje společnost Mamaja group. Samozřejmostí je už tradiční veletržní 10% sleva na všechny výrobky.

Žena během těhotenství nevystačí s jedněmi těhotenskými kalhotami. Až s bříškem se často doslova a do písmene naplní věta, kterou mnohokrát použila v minulosti. Ono proslulé „nemám co na sebe“ je najednou velice bolestně pravdivé. Těhotenské oblečení není nejlevnější. Částečným řešením může být půjčování oblečení od manžela, maminky či korpulentnější kamarádky. Ale ne vždy bude těhulka vypadat v tričkách a kalhotech o pár velikostí větších dobře. Takže co s tím?

„Věříme, že Belly Belt ocení nejedna žena. Je to těhotenský pás s knoflíkem nebo kovovým háčkem a látkovým klínem. Umožní budoucím maminkám nosit džíny, společenské i sportovní kalhoty nebo sukně také během těhotenství.  Je připravena varianta pro větší i menší bříško,“ popisuje Kateřina Borunská ze společnosti Mamaja group a zve všechny zájemkyně, aby si novinku přišly prohlédnout na veletrh Pro dítě ke stánku její společnosti.

Datum: 12.2.2014 9:40:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště