Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Mamaja představuje látkovky pro maminky

 

Poslední týdny před porodem a první po něm nejsou pro mnoho maminek jednoduché. Některé z nich mají navíc problémy s inkontinencí. Máme pro vás tip, jak si vše ulehčit. Přijďte si na veletrhu Pro dítě na stánek Mamaja group prohlédnout látkovkové vložky Ella’s house. Lze je využít při lehké inkontinenci nebo menstruaci. Samozřejmostí je už tradiční 10% sleva na všechny výrobky.

Inkontinence je velice choulostivý problém, o kterém se nechce žádné ženě mluvit. Cítí se špatně psychicky i fyzicky. Navíc inkontinenční vložky nejsou nijak zvlášť pohodlné. Mamaja představuje pod značkou Ella’s house alternativu k jednorázovým vložkám pro lehkou inkontinenci.

„Šijeme je ve třech velikostech a třech designech. Povrch je z biobavlny a savé jádro z konopí. Nepropustnost zajišťuje polyesterová vrstva s PUL,“ popisuje Kateřina Borunská z Mamaja group látkové vložky pro maminky. Zapínají se na patentky a mají unikátní drážkový systém. Po použití stačí namočit do studené vody a následně vyprat v pračce.

Dají se také použít jako menstruační vložky. „Látkové menstruační vložky zatím používá jen málo žen, ale jsou velice pohodlné. Já tvrdím, že když naše vložky vyzkoušíte i během menstruace, poprvé nebudete chtít, aby vaše dny skončily,“ dodává Kateřina Borunská.

Datum: 12.2.2014 9:40:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště