Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Mamaja představí novou kolekci Manduc PureCotton

 

Na brněnském veletrhu Pro dítě Mamaja představí novou kolekci Manduc. Novou kolekci šily české švadlenky z černé, šedé, modré a hnědé biobavlny. Chystá se ještě červený odstín.

Ergonomické nosítko Manduca navrhli němečtí fyzioterapeuté, designéři připravují základní řady a limitované edice. Kolekce PureCotton rozšířila základní řadu Manduc. Je, jak bývá u základních řad zvykem, jednobarevná. Tentokrát je ale ušita ze stoprocentní biobavlny, a to přímo v České republice.

O Manduce

Ergonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.

Manduca byla vyvinuta ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

 

Datum: 2.3.2015 23:59:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště