Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Mamaja přijela ve velkém

 

Caboo – předvázaný šátek pro novorozence

Šátek Caboo patří k nejoblíbenějším předvázaným šátkům, ve kterých maminky nosí své děti po celém světě. Jeho výhradním dovozcem do České republiky je společnost Mamaja group s. r. o. Miminko v něm můžete nosit už od narození ve čtyřech různých pozicích (například kolébka nebo klokan), které měníte dle věku dítěte. Caboo lze používat až do 15 kg dítěte. Je ideální pro nedonošené děti a děti s nízkou porodní váhou. Miminko je nošeno poblíž srdce, takže slyší jeho tlukot, na který je zvyklé z bříška. Tento šátek podporuje široké postavení nožiček a vytváří pevnou oporu páteři.

Šátek má několik variant, mezi kterými vám pomůžeme vybrat. Samozřejmě se můžete těšit i na veletržní slevu.

Více informací najdete na www.mamaja.cz.


Ella’s house pleny

Pod značkou Ella’s house, která je původně anglická, ale už od roku 2006 opavská, nabízí společnost Mamaja denní látkové pleny, jejich noční variantu, vkládací, skládací i separační (látkové i biodegradabilní) pleny a také látkové ubrousky nebo vložky do podprsenky. Dále také svrchní kalhotky, vícevrstvé pleny, tašku na pleny a další potřeby, pytel na pleny a koupací potřeby.

Na veletrhu představíme kompletně novou kolekci svrchní kalhotek a přebalovacích podložek. Návštěvníci si mohou prohlédnout všechny nové designy.

Kromě toho se pod touto značkou skrývají dámské hygienické látkové vložky, které se mohou pochlubit nejen funkčností, ale také krásnými vzory.

Více informací najdete na www.ellashouse.cz.


Manduca

Ergonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Manduca New style zvítězila v dTestu nosítek a klokanek. Kromě tohoto typu jsou k dispozici také limitované edice nosítek s různými vzory.

Na veletrhu představíme novou Manducu Duo a barevnou kolekci Purple a Purple Darts.

Více informací najdete na www.manduca.cz.


Lifefactory

Skleněné láhve Lifefactory pro děti i dospělé nepřejímají pachy, uchovávají původní chuť potravin a nápojů. Jsou vyrobeny z borosilikátového skla, takže do nich můžete nalít vroucí čaj i ledovou citronádu. Mají plastové víčko a silikonový obal, aby se lépe držely a neklouzaly. Díky němu jsou také odolnější při nárazech. Stejně tak jsou na tom dózy a sklenice Lifefactory. Více informací najdete na www.pijemezeskla.cz.


Pop-in

Látkové plenky Pop-in jsou kalhotkové plenky, které rostou s Vaším miminkem a zapínají se pomocí suchých zipů. Jsou jednovelikostní. Skládají se ze tří částí, nepropustné vnější vrstvy, sací druhé vrstvy a třetí části na vkládání plenek. Celý systém je sepnut pomocí patentek. Plenky se nežehlí. Výhradním dovozcem plenek Pop-in do České republiky je MAMAJA group s.r.o.

Pod touto značkou najdete také hrací deky, plavky pro nejmenší a oblečky s UV filtrem, bryndáky a krmící oblečky nebo chrániče do autosedačky.

www.pop-in.cz

Datum: 16.3.2018 12:21:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště