Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Majama představuje: zdravé láhve Lifefactory, dózy a sklenice

 

Jsou skleněné, potažené silikonovým různobarevným obalem. Nepřejímají pachy, uchovávají původní chuť potravin a nápojů. Mají tři typy uzávěrů a tři velikosti. Výběr je opravdu široký. Tak by se ve zkratce daly popsat láhve Lifefactory, které na veletrh přiváží společnost Mamaja group. Podobné vlastnosti mají i dózy a sklenice Lifefactory. Stejně jako na ostatní výrobky společnosti Mamaja group získáte na ně na veletrhu 10% slevu.

„Sklo, nebo plast? Pokud mezi těmito variantami váháte v případě láhve, možná pomůže náš výčet předností skla. My jsme totiž jednoznačně pro sklo,“ zve Kateřina Borunská z Mamaja group ke svému veletržnímu stánku, kde si můžete prohlédnout láhve Lifefactory.

Proč o těchto láhvích tvrdíme, že jsou zdravé?

Láhve Lifefactory neobsahují propyleny BPA a BPS. BPA je organická sloučenina, která se používá při výrobě některých kojeneckých láhví, barelů na vodu, sportovních pomůcek, plastových příborů nebo dóz na potraviny. Je o ní však známo, že negativně ovlivňuje například vývoj plodu v těhotenství, imunitu nebo tvorbu spermií. Propylen BPS se začal používat, když byl BPA v některých výrobcích zakázán, i když má podobné účinky. V láhvích Lifefactory nenajdete ani jeden z nich. Uzávěry jsou sice umělohmotné, ale ani při jejich výrobě nebyly použity tyto dvě sloučeniny. Všechny komponenty jsou vyrobeny v USA nebo Evropě.

A kromě toho…

Při výrobě Lifefactory je používáno speciální borosilikátové sklo, takže do nich můžete nalít studené i teplé nápoje, aniž byste riskovali, že se sklo rozbije. Tomu brání i silikonový obal. Díky němu se láhev navíc dobře drží a neklouže. Sklo má i další výhody. Jedná se o recyklovatelný materiál, který nepřejímá pachy a zachovává původní chuť potravin a nápojů. Lifefactory jsou omyvatelné v myčce, a díky širokému hrdlu se velmi snadno udržují i při ručním mytí. Láhev můžete také vyvařit. Ochranný obal bez problémů snese tříminutový var.

Jak láhve vypadají?

Můžete vybírat ze tří velikostí – 350, 475 a 650 ml – a ze tří typů uzávěrů – s brčkem, s flipem nebo šroubovacím víčkem. To jsou láhve pro dospělé. Kromě toho pod touto značkou najdete i dětské láhve s dudlíkem, který lze nahradit pítkem. Jakou si vybrat? To nejsnáze zjistíte v naší tabulce.

Jak vypadají dózy a sklenice?

Dózy mají tři velikosti – 240, 475 a 950 ml – a čtyři barvy. Do sklenic se vejde 325 nebo 500 ml tekutiny a vybírat můžete z šesti různých odstínů silikonových potahů. Preferujete fialovou, zelenou, žlutou, oranžovou, světle nebo tmavě modrou? Oproti tomu dózy jsou k dostání v zelené, oranžové, šedočerné nebo fialové.

 

 Více informací na www.pijemezeskla.cz


 

Datum: 28.2.2015 7:08:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště