Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Lucky Industry – nosítka a šátky s nápadem

 

Společnost Lucky Industry je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších značek v Japonsku. Specializuje se na výrobu nosítek pro děti a kojence. Jejím zakladatelem byl v roce 1934 pan Takeo Higuchi.

Lucky Industry vyrábí svá nosítka již více než 80 let. Vlastní 2 továrny, jednu v Japonsku a druhou v Číně. V posledních letech se specializuje zejména na výrobku tzv. „užitečných“ nosítek. „Postupně jsme si začínali uvědomovat, že klasická nosítka skýtají několik problematických aspektů: jsou příliš velká, těžká a složitá. Proto jsme se rozhodli zkusit vyrábět mnohem jednodušší typy.“ Jako první spatřilo světlo světa inovativní nosítko Suppori, které se pyšní řadou ocenění. Pak přišly na řadu nosítka Wacotto či šátek Sukkiri Sling a mnohé další výrobky.


Velmi inovativním a mezi maminkami, které šátkují, také velmi oblíbeným je šátek Pittari Wrap. Není to klasický šátek, ale moderní pokrokový šátek zkombinovaný s páskem a pouzdrem na uchovávání. Díky tomu se mnohem snadněji uvazuje než klasický šátek. Další jeho výhodou je větší čistota, neboť látka se při vázání nedotýká podlahy, jelikož ji vytahujete z pouzdra. A po používání jej znovu schováte do pouzdra na opasku. Ideální šátek pro rodiče, kteří začínají se šátkováním.

Sukkiri sling je oceňovaný šátek s hliníkovými kroužky, který pomůže zajistit potřeby děťátka ve stejnou chvíli, kdy se zrovna tatínek či maminka potřebuje věnovat jiným činnostem. Sukkiri sling je silný a odolný, vyroben ze speciální buněčné tkaniny, jež poskytuje pohodlné a příjemné nošení po celý den, nezávisle na počasí. Použít jej můžete i v bazénu či v moři, neboť látka rychle schne. Na výběr je velké množství barevných odstínů.

 

 Nosítko Suppori je oceňované, kompaktní a stylové nosítko, které je zároveň snadno použitelné. Je určeno pro děti, které již samy sedí, tedy zhruba od 6 do 36 měsíců (7 – 15 kg). Suppori je skvělým pomocníkem pro rodiče, jejichž děti chtějí být chvíli v rodičovské náruči a v další chvíli zase prozkoumávat svět, neboť někdy je nošení dítěte v náručí příliš zatěžující pro ruce i záda. A když právě není využíváno, jednoduše se složí a vloží do kapsy či kabelky. Na výběr je sedm barevných variant a několik velikostí.

Podobným typem nosítka, jakým je Suppori, je nosítko Wacotto. Materiál, ze kterého je vyroben, je odlišný, teplejší, ale funkce zůstávají stejné. Je také velmi skladné a navíc, pokud se nepoužívá, může sloužit jako krásná stylová šála. Existuje v různých barevných odstínech a několika velikostech.

Veškeré výrobky společnosti Lucky Industry Vám na svém stánku představí společnost Belvela, která je výhradním zástupcem této společnosti pro Českou a Slovenskou republiku.

http://www.belvela.com/#/PittariWrap
Datum: 6.2.2017 7:58:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště