Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Kočárek, kam se podíváš

 

Největší výběr kočárků, ale i autosedaček nebo dětského nábytku je každoročně k vidění na brněnském výstavišti. Rodiče na veletrhu PRODÍTĚ získají perfektní přehled o nabídce včetně modelů a značek, které teprve míří do obchodní sítě. Mohou přímo na místě porovnat výbavu i cenu, ověřit kvalitu a případně kočárek rovnou zakoupit.


A na co se můžeme těšit? Třeba na českou premiéru dvou nových sportovních kočárků značky Inglesina nebo na aktuální kolekci tradiční holandské značky Koelstra, která kdysi jako první přišla s kočárkem typu „golfové hole“. Prohlédnete si stylové multifunkční kočárky švédské značky Thule i americký kočárek Milkbe – jediný na světě, který sám zabrzdí, když pustíte rukojeť. Další zajímavou značkou kočárků je švédská Emmaljunga s téměř stoletou tradicí, z Norska dorazí značka Stokke využívající ekologicky šetrné materiály a představí se také vůbec „nejzelenější“ značka kočárků - nizozemský Greentom, který vyrábí z recyklovaných PET lahví.

Kdo si potrpí na design, může vybírat třeba ze speciální diamantové edice značky ABC design nebo z nové kolekce Cybex for Scuderia Ferrari inspirované legendárními vozy. Další novinkou značky Cybex je kočárek Priam s praktickým 4 v 1 cestovním systémem. Značka Hartan spolupracovala na novém kočárku s konstruktéry automobilky Mercedes-Benz a pozornost si určitě zaslouží také další německá značka Moon a její vlajková loď - stylová dvojkombinace Solitaire. Ale to je jen malá ochutnávka, celkově se v Brně představí kočárky několika desítek značek z celého světa.

Datum: 8.3.2019 9:45:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště