Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

KENYO

KENYO®, spol. s r.o. byla založena jako rodinná firma v říjnu 1992 se zaměřením na dovoz kojeneckého a dětského zboží. Během své existence získala zastoupení řady významných světových výrobců v daném oboru. Mezi přední výrobce, které naše společnost zastupuje  jako výhradní dovozce do České republiky, patří německé firmy ABC DESIGN, CYBEX, HARTAN, REER a italské PEG PÉREGO.

Na letošním brněnském veletrhu bychom Vám mimo jiné rádi představili očekávané novinky od firmy CYBEX v podobě zcela nových kočárků a modelů autosedaček.

TOP z novinek CYBEX zastupuje kočárek PRIAM
PRIAM je ideálním společníkem, protože splňuje všechny požadavky již od začátku. Klasický rám kočárku PRIAM nabízí překvapivě rozmanité kombinace a široké množnosti příslušenství. S kočárkem PRIAM vám CYBEX přináší kompletní systém 3 v 1. To znamená, že má rám kočárku 3 různá využití: jako kočárek s odpovídající korbičkou, jako cestovní systém společně s jednou z vítězných autosedaček CYBEX a později jako luxusní sportovní kočárek, který lze používat se sportovní nástavbou po či proti směru jízdy. Najdete v něm vše, co mladá rodina potřebuje během prvních let jak pro každodenní použití, tak i pro cestování.

  • stylový vzhled
  • systém 3 v 1
  • skládání jednou rukou
  • prostorný nákupní košík
  • režim na dvou kolech
  • výškově  nastavitelná rukojeť v napodobenině kůže
  • univerzální adaptéry
  • lehký hliníkový rám
  • snadno použitelná parkovací brzda

S novou sezónou přichází nová série kočárků CYBEX, perfektně přizpůsobeným životnímu stylu městských rodičů. Z těchto novinek pro Vás vybíráme:

BALIOS M
Spojuje pohodlí a eleganci. Díky velkým robustním kolům nemá problém zvládat dlážděné ulice a obrubníky. Otočnou sportovní nástavbu lze sklopit do pohodlné pozice vleže. K použití většiny funkcí kočárku je potřeba pouze jedna ruka. Po spojení s hlubokou korbičkou ideální společník pro Vás a Vaše dítě již od narození.

ETERNIS M3 a ETERNIS M4
Tříkolová nebo čtyřkolová verze kočárku pro dokonalé zvládnutí městské džungle i procházky mimo cestu. Nabízejí perfektní mix funkčnosti, designu a pohodlí.

TOP z novinek autosedaček CYBEX zastupuje autosedačka skupiny 0+  - CLOUD Q.

CLOUD Q je nejnovějším výsledkem CYBEX nepřetržitého průzkumu. Tato dětská autosedačka staví na silných vlastnostech předešlých prémiových autosedaček CYBEX a vylepšuje jejich spolehlivé a jedinečné funkce, jako např. polohu téměř zcela vleže mimo vozidlo. Výsledkem je dokonalá symbióza neobyčejné ochrany a nového druhu cestovního systému s výjimečnou bezpečností mimo i uvnitř vozidla. Díky pozici téměř zcela vleže lze dětskou autosedačku mimo vozidlo změnit na korbičku. Tento inovativní cestovní systém doplňuje teleskopická lineární ochrana při bočním nárazu, téměř zcela plochá pozice vleže i ve vozidle a XXL sluneční stříška s UVP50+. 11-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy současně nastavuje délku pásů a sklon pozice sezení. Dětská autosedačka tak roste společně s dítětem.

  • lze použít jako Travel system nejen s kočárky CYBEX

Nová linie autosedaček CYBEX s označením „M“, ze které zde představujeme:

PALLAS M-FIX
Autosedačka 2 v 1: Autosesačka Pallas M-fix roste s dítětem a lze ji tak používat více než 11 let. Ve skupině 1 má autosedačka nastavitelný bezpečnostní pult, fungující jako nafouknutý airbag, který zabraňuje zrnění krku bez omezení dítěte. Pro děti od cca 3 let lze autosedačku snadno přeměnit na Solution M-fix. Autosedačku lze používat také ve vozidlech bez Isofixu.
V prodeji také jako samostatný model bez Isofixu s názvem Pallas M.

SOLUTION M-FIX
Jako člen úspěšné série autosedaček Solution je
Solution M-fix vybaven patentovanou naklápěcí opěrkou hlavy, která zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku. Dalšími prvky je například teleskopická ochrana při bočním nárazu a energii absorbující protektory, díky kterým nabízí Solution M-fix optimální ochranu v případě bočního nárazu. Autosedačku lze použít i ve vozidlech bez Isofixu.
V prodeji také jako samostatný model bez Isofixu s názvem Solution M.

Datum: 5.3.2015 10:22:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště