Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

KENYO nabídne moderní kočárky, dětský nábytek i čističku vzduchu od špičkových výrobců

 

Trendy. Odvážné. Jedinečné. Stvořeno pro přehlídková mola. Kombinace působivých potisků, limitovaných barev a stylového vkusu pro silně individuální vzhled. Kolekce Fashion Edition nabízí výrazné barvy, originální doplňky, nápadité kontrasty a vybrané detaily pro vytvoření něčeho výjimečného. Oblíbené a již ověřené kočárky firmy ABC DESIGN
nebo novinky v módních designech. Firma Kenyo přiveze na ProDítě řadu novinek.

Praktický a užitečný kočárek Ping je ideální pro rodiče s dětmi, kteří zbožňují cestování. Jeho výjimečně kompaktní rozměry po složení o velikosti příručního zavazadla a extrémně nízká hmotnost vás ohromí na cestách autem, letadlem, autobusem nebo vlakem. Lehce ovladatelný sportovní kočárek lze snadno složit, rozložit a ovládat pouze jednou rukou. Kromě praktického ovládání je vždy na prvním místě pohodlí vašeho dítěte a to především při cestování. Díky odpružení všech 4 kol, polstrovanému
sezení s polohou zcela vleže a štědré sluneční stříšce si vaše dítě může užít klidné a pohodlné cestování. Kola s bílým pruhem a stylové barvy dělají z tohoto praktického společníka na cesty také kočárek, na který je radost pohledět.

Revoluční chytrá technologie se setkává s luxusním designem. E-PRIAM je první e-kočárek od CYBEXu. Inteligentní, intuitivní a výjimečně inovativní e-PRIAM vám umožní snadno jezdit po kopcích a chytře se přizpůsobí nepříznivému povrchu, jako je např. písek, štěrk nebo dlažební kostky. Zažijte kouzelný pocit odlehčeného nákladu, uhlazené kamenité cesty nebo přístupnějšího náročného stoupání. Přijďte si e-Priam vyzkoušet na náš stánek!

Neobvyklé, elegantní a mondénní, zkrátka třída sama pro sebe. Takové jsou dětské kočárky z řady Selection. Černý podvozek s hodnotným povrchem ve vzhledu kůže podtrhuje luxusní charakter této edice. Nový model pro dvojčátka či sourozence Two Select najdete vystavený na našem stánku.

S dětským kočárkem Mercedes-Benz značky Hartan získávají ti nejmenší povědomí o stylu a pocitu z jízdy již takzvaně od kolébky. Zde se setkávají ergonomická funkčnost, testovaná bezpečnost a inovativní materiály v moderním sportovním vzhledu, který byl vyvinut v úzké spolupráci s designovým oddělením firmy Mercedes-Benz. Zvláštností jsou sportovní kola s dvojitým paprskem v konstrukci inspirované AMG s pneumatikami s odpružením a vzduchovými komorami, které jsou také k dispozici pro novou třídu C.

Nová ultralehká a multifunkční židlička Prima Pappa Follow Me

Židlička roste s Vaším dítětem od narození až do 3 let: během prvních několika měsíců může být židlička Prima Pappa Follow Me používána jako pohodlné, relaxační naklápěcí lehátko. Od 6 měsíců věku dítěte poslouží jako jídelní židlička pro krmení a hraní a později, bez polohovacího tácku, k sezení u stolu společně s dospělými. Celou židličku lze výškově nastavit do 7 pozic, její opěrka nohou je nastavitelná do 3 pozic a zádová opěrka do 5 pozic (více než 150 °). Ve složeném stavu stojí samostatně a zabírá málo místa. Na našem stánku bude ke shlédnutí ve zcela nových barvách.

Čistička vzduchu pro lepší dýchání

Bohužel kvalita vzduchu není dnes taková, jak bychom si přáli pro nás i naše blízké. Vzduch je znečištěn škodlivým jemným prachem a znečištění v budovách je obvykle dokonce vyšší než venku. Prchavé organické sloučeniny (VOC) ve vzduchu mohou způsobit alergie, bolesti hlavy, poškození imunitního systému a další nemoci. Bakterie a viry se obvykle šíří vzduchem. Čistič vzduchu PureAir Room odstraňuje tyto znečišťující látky, zlepšuje kvalitu vzduchu, neutralizuje nepříjemné pachy a účinně odstraňuje běžné alergeny. Pro čistý a nezatížený vzduch v místnosti.

O firmě

KENYO, spol. s r.o., byla založena jako rodinná firma v říjnu 1992 se zaměřením na dovoz kojeneckého a dětského zboží. Během své existence společnost získala zastoupení řady významných světových výrobců v daném oboru. Mezi přední výrobce, které zastupujeme jako výhradní dovozce do České a Slovenské republiky patří firmy ABC DESIGN (SRN), CYBEX (SRN), gb (SRN), HARTAN (SRN), PEG PÉREGO (IT), REER (SRN).Vedle provozování e-shopu www.babystar.cz, spolupracujeme s předními specializovanými prodejnami v jednotlivých krajích a okresech. Naším prvořadým cílem je prostřednictvím této sítě prodejen nabídnout a zpřístupnit kompletní sortiment výše jmenovaných firem s patřičným prodejním a záručním komfortem. Seznam těchto prodejců najdete na našem webu.

 

Datum: 17.2.2020 9:47:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště