Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Kam s dětmi o jarních prázdninách? Přeci na veletrh Prodítě!

 

Mají Vaše děti jarní prázdniny a nevíte, jak je zabavit? Vezměte je na veletrh potřeb pro děti a maminky Prodítě! Na děti čeká spousta zábavy, soutěží a krásných vystoupení. Samozřejmostí je dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí od tří let s prostorem pro přebalení a ohřátí jídla. Děti zažijí spoustu zábavy a Vy se můžete v klidu věnovat nakupování. 

A že je z čeho vybírat! Novinky i tradčiční sortiment představí významní dodavatelé sortimentu pro děti a maminky na český trh. Přehled několika novinek nalzneter zde, na veletrhu jich však bude mnohem víc!


Báječný program pro malé i větší návštěvníky o jarních prázdninách

V nabídce veletrhu nechybí ani zábavný program pro malé i větší návštěvníky – jmenujme například čtvrteční program pro maminky Mámo, relaxuj!, který přinese program plný péče a rozmazlování pro maminky. Od 15.00 nás čeká bublinová show Matěje Kodeše. V pátek 4. března je pro všechny připravená show Hrdinové ožívají – přijďte se pobavit s oblíbenými Mimoni, zažijte Transformer show, nahlédněte do Ledového království. Aby se dostalo opravdu na všechny zájemce, bude tato show součástí také sobotního dopoledního programu!

Setkejte se s oblíbenými Mimoni!

Svět, ve kterém hrdinové ožívají! Roztomilí, neuvěřitelně vtipní a nemotorní Mimoni Bob a Stuart spolu s profesionálními animátory vytvoří atmosféru žluto-modrého světa plného zábavy, soutěží a dobrodružství. Chybět nebude ani Mimoní vystoupení tanečních Stars, Mini - disco nebo focení v Mimoním rámečku!

 

Sobotní karneval s Dádou nebo tanec v neděli

V sobotu odpoledne nás čeká zábavný karnevalový program s Dádou Patrasovou – chybět nebude ani autogramiáda. Neděle pak bude patřit tanci – s dětmi si přijede zatančit Honza Onder s Luckou Hunčárovou!

Další zábava pro děti

Součástí doprovodného programu jsou také hry a soutěže o krásné hračky od společnosti Zapf Creation. Nebude chybět ani Pohádkové kino, které každý den přinese mnoho krásných pohádek. Těšit se můžete také na kolotoč, skákací hrad a samozřejmě dětský koutek s bezplatným hlídání dětí od tří let. Děti si pohrají s mnoha krásnými hračkami, najdou si nové kamarády a maminky se mohou bez obav věnovat nakupování. V rámci dětského koutku si děti budou moci vyzkoušet také velmi oblíbený herní systém Disney Infinity. V nabídce nechybí ani prostor pro přebalení, ohřátí jídla a nakrmení dětí. 

Kompletní doporovodný program naleznete zde

Datum: 5.3.2016 23:08:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště