Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Jedi Academy - setkejte se s postavami Star Wars

 

V rámci sobotního doprovodného programu se můžete také setkat s postavami světa Star Wars a naučit se správně zacházet se světelným mečem!

Lion Base je součástí mezinárodní Star Wars kostýmové organizace Rebel Legion, která propaguje Star Wars fandom a zároveň pomáhá lidem charitativními a veřejně prospěšnými činnostmi. Rebel Legion byla založena v roce 2000 a dnes má již přes 1700 členů ve více než 30 zemích světa. Lion Base a stejně tak Rebel Legion, je založená a tvořená fanoušky Star Wars, kteří se zajímají o tvorbu co nejpřesnějších kostýmů kladných postav ze světa Star Wars (například rytířů Jedi, povstaleckých pilotů, vojáků, princezen a dokonce i Wookieeů…) a zároveň chtějí pomáhat těm, kteří v životě moc štěstí neměli.

Jde nám o zábavu, o podporu charitativních činností, a o to dál rozšiřovat radost a kouzlo, které nám přináší Star Wars vesmír. Často nás tedy uvidíte pózovat pro fotografy, vítat hosty různých akcí, doprovázet VIP osobnosti a hlavně nás uvidíte s dětmi, kterým přivádíme k životu jejich hrdiny.

Více informací na www.rebellegion.cz nebo https://www.facebook.com/rebellegioncz

Datum: 28.2.2015 23:13:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště