Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Jack N'Jill Kids přináší přírodní a bezpečnou péči o ústní hygienu dětí a dospělých.

 

Dětské zubní kartáčky, pasty a další zboží vyrobené z přírodních materiálů, bez obsahu geneticky modifikovaných surovin a co nejpřátelštější k dětem i životnímu prostředí přiváží na ProDítě Jack N´Jill Kids.

Jack N’ Jill vytvořili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří se po narození svého prvního dítěte rozhodli přidat k rodičům z celého světa, kterým záleží na současných problémech s životním prostředím a na tom, jaké přímé účinky mají na naše děti. Začali zpochybňovat vše, s čím přišel jejich syn do kontaktu, protože ho nechtěli vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií. Z nedostatku možností výběru v rámci ústní hygieny byly frustrovaní. Rozhodli se proto vytvořit tu absolutně nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti.

Víme, kolik práce dá přimět děti, aby si čistily zuby – nebo aby to dovolily rodičům. Právě proto chceme, aby to pro ně byl chutný, veselý a zároveň i bezpečný zážitek. Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, řadu silikonových kartáčků pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny ze vzácného lékařského a potravinářského silikonu, kelímky z bambusových a rýžových plev a pytlík ze 100 % přírodní bavlny.

Jack N’ Jill je společnost ohleduplná vůči přírodě. Balení produktů jsou navržena tak, aby byla minimalistická, recyklovatelná a bez BPA. Jack N’ Jill je zcela bez obsahu čehokoliv geneticky modifikovaného a bez derivátů palmového oleje.

VŽDY PŘÍRODNĚ

Nikdy žádný fluorid, SLS, parabeny, složky GMO, barviva, cukr ani umělé konzervační látky.

VŽDY BEZPEČNĚ

S přírodními složkami je naše zubní pasta bezpečná při požití a naše výrobky jsou vždy bez škodlivých chemických látek a BPA.

VŽDY ZODPOVĚDNĚ

Jack N 'Jill je společnost ohleduplná vůči životnímu prostředí. Používáme recyklované a přírodní materiály, jako například kukuřičný škrob a bambus namísto plastů.

Datum: 23.2.2020 16:21:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště