Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Hliníkové koloběžky frčí

 

Odlehčený celohliníkový rám dává koloběžkám křídla. Přesvědčit se o tom můžete v koloběžkové expozici české značky Yedoo, která je pravidenou součástí veletrhu ProDítě.


Podobně jako u jízdních kol, také u koloběžek je důležitým měřítkem kvality nízká hmotnost, která usnadňuje rychlost a efektivitu pohybu. Proto roste zájem o koloběžky s hliníkovým rámem, který má oproti oceli výrazně nižší váhu. Na veletrhu ProDítě je přestavuje společnost INTREA-PIKO, která již od roku 2009 vyrábí koloběžky pod českou značkou Yedoo. “Využili jsme speciální technologii protlačovaných hliníkových profilů a navrhli sérii sportovních koloběžek s odlehčeným celohliníkovým rámem Yedoo Alloy. Tyto stroje jedou opravdu rychle a šetří vám síly,” popisuje Jakub Bílek, sales expert společnosti INTREA-PIKO. Příkladem je hliníková koloběžka Trexx, jejíž konstrukce zajišťuje lehkost a současně maximální pevnost. Výhodou je výškově nastavitelné stupátko lichoběžníhového tvaru s minimální tloušťkou, zesílenou přední částí a signalizací opotřebení. Nově řešený tvar patky navíc umožňuje snadné přizvednutí koloběžky nohou při překonávání překážek.

V expozici na veletrhu ProDítě si návštěvníci prohlédnou kompletní sortiment značky Yedoo včetně velmi lehkých odrážedel s hliníkovým rámem. “Naše výrobky jsou určeny pro všechny věkové kategorie, na odrážedlech jezdí už dvouleté děti a horní hranice je neomezená,” říká Jakub Bílek, který prezentaci na veletrhu pokládá za důležitou reklamu:”Jsme tady, protože chceme být vidět a zviditelnit značku Yedoo. Přímo na místě také prodáváme a výhodné je, že tady můžeme popsat naše produkty zákazníkům a vysvětlit jim jejich výhody proti konkurenčním koloběžkám.”

Datum: 18.3.2018 14:55:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště