Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

GRECOSTROM: Jak kvalitní spánek napomáhá zdravému vývoji Vašeho miminka?

 

Vaše dítě se neustále učí a snaží se pochopit všechny nové stimulace, které jsou pro něj zvláštní a zajímavé! Učí se nejen, když je vzhůru, ale také během spánku, kdy mozek zaznamenává a ukládá všechny nové informace, které objeví, když je vzhůru. Kvalitní spánek tedy umožňuje efektivnější proces vstřebávání všech nových zážitků!

Grecostrom, specializovaný řecký výrobce luxusních matrací a odborník na dětské matrace, přináší inovace a vysoký standard pro zdravý spánek již 55 let.

Dlouholetá praxe umožnila vyvinout tradiční přírodní matrace z antibakteriálních materiálů /kokos, latex…/ i široký výběr klasických matrací ze studené pěny se vzduchovými kanálky. Firma má patent na unikátní pružinový systém Baby Bonnel a hypoalergenní netoxický recyklovatelný elastomer – LAYBYRINTH, který lze dokonce proplachovat vodou.

Pro milovníky přírodních materiálů Grecostrom vyrábí matrace z přírodních koňských žíní spojených přírodním latexem /Hairlock/, které vytvářejí příznivé mikroklima pro zdravý spánek a mají výjimečnou schopnost udržovat tepelný komfort v chladu i teple.

Mimo klasických matrací vyrábí společnost i matrace do kolébky, Mojžíšova koše, hnízdečka COZY HUG,  kojicí polštáře COMFORT 3v1 i vložky do sportovního kočárku z paměťové pěny.

Datum: 7.3.2019 8:31:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště