Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Všechny nezbytnosti pro děťátko u FunBaby

 

Již od roku 2011 přináší firma FunBaby na domácí trh veškeré nezbytnosti určené pro děti v té nejvyšší kvalitě. Přijďte se přesvědčit na brněnské výstaviště a veletrh ProDítě, kde má společnost velkou expozici.

 

FunBaby má v republice dva velké showroomy, a to v Brně a Ostravě, kde nabízíme vše pro moderní rodiče a jejich děti.

Spolupracujeme s desítkami světoznámých značek nabízejících kvalitní, designové, ale zároveň bezpečné produkty, a díky této dlouhodobé a úzké spolupráci přinášíme novinky ze světa dětského zboží jako první v Česku i na Slovensku. Veškeré zboží můžete objednávat také z pohodlí domova prostřednictvím našeho e-shopu. Jak v prodejnách, tak na e-shopu je Vám k dispozici proškolený personál, který vám zkušeně poradí a upozorní Vás na akční výhodné nabídky, které stále aktualizujeme. V brněnské prodejně je Vám navíc k dispozici zázemí moderní vzdušné kavárny, jež nabízí nejen kvalitní a denně čerstvé občerstvení a kávu, ale také hrací koutek, wifi a tv.

Provozovatelem FunBaby je rodinná firma s 25letou tradicí Baby Direkt. Rodinné prostředí, přátelská atmosféra a vysoká úroveň služeb. Více o nás najdete na našem facebooku, kde můžete sdílet své zkušenosti, soutěžit o zajímavé ceny nebo se seznamovat s novinkami. Více také na www.funbaby.cz

 

Datum: 16.3.2018 10:41:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště