Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

For Baby představuje novinky světových značek

 

For Baby, spol. s r.o. je česká velkoobchodní společnost s dětským zbožím pro věkovou kategorii 0-3 roky a v roce 2018 slaví už 20. výročí svého působení na českém i evropském trhu.

 

Na bázi výhradního zastoupení distribuuje na českém a slovenském trhu významné světové značky a na Brněnském výstavišti v rámci veletrhu "Pro dítě" letos představuje novinky těchto značek:

AVIONAUT, MIMA, NOORDI, TUTIS, SILVER CROSS, MAMAS PAPAS, TOMMEE TIPPEE, KIKADU, CAPIDI, NAJELL, MINILAND

AVIONAUT

Designéři značky Avionaut se inspirovali v leteckém průmyslu. Autosedačky jsou vyrobeny z extrémně kvalitních,bezpečných a lehkých inovativních materialů a pokrývají všechny věkové kategorie. Pro kategorii 0+ je vyvinuta autosedačka Avionaut Ultralite, která je nejlehčí na trhu /váží 2,5 kg/ a je vybavena ergonomicky tvarovanou vložkou Pixel, navrženou fyzioterapeuty a pediatry. Avionaut Ultralite získal za špičkový design v roce 2016 prestižní ocenění Reddot Award. Pro větší děti vyrábí modely Avionaut Glider a tzv. rostoucí autosedačky Avionaut Evolvair.

Autosedačky Avionaut splňují nejnovější bezpečnostní normu i-size a mají systém ochrany proti nárazu DDS.

MIMA

Kočárky a židličky španělské značky MIMA na první pohled upoutají výjimečným designem a vzápětí překvapí funkčností, variabilitou, praktickým využitím a kvalitou. Vyrábí kočárky MIMA XARI, MIMA ZIGI, golfky BO a židličku MOON, kterou lze používat od narození až věku, kdy váha dítěte nepřesáhne 45kg.

Je to značka navrhovaná tak, aby její používání příjemnilo a hlavně zjednodušilo život budoucím rodičům. Poprvé se značka MIMA představila na veletrhu v Kolíně nad Rýnem v roce 2009 a hned vyhrála cenu za inovaci.


NOORDI

Norská značka Noordi byla založena roku 2014 a je navrhovaná mezinárodním týmem složeným ze zkušených módních designérů, konstruktérů a obchodníků, kteří společně vytvořili krásné, funkční a elegantní kočárky, inspirované norskou přírodou a jednoduchým skandinávským designem. Kočárky Noordi Sole a Noordi Fjordi jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jsou prostorné, pohodlné a zvládnou hravě každý terén. S cílem nejvyššího výrobního a bezpečnostního standardu se kočárky Noordi vyrábí v Evropě.


TUTIS

Litevská značka s více než 25 let dlouhou tradicí, která vyrábí praktické a elegantní kočárky, vhodné do každého terénu i počasí. Na českém trhu mají premiéru multifunkční kočárky Aero Tutis, Viva Life Tutis a Mimistyle Tutis, které jsou vyráběny v souladu s patentovaným bezpečnostním systémem ZIPPY TECHNOLOGY. Tento systém stojí na čtyřech základních elementech - kvalita textilu, bezpečnostní prvky, materiál konstrukce podvozku a funkčnost. Modely Aero Tutis a Viva Life Tutis mají inovativní konstrukci korby, tzv. termokorbu, která je vyrobena z materiálů používaných při výrobě motocyklových helem s výbornými termoregulačními a bezpečnostními vlastnostmi. Na potah korby jsou používány odlehčené, funkční materiály z nichž šijí přední světové značky. Konstrukce podvozku je odlehčena a gelová kola se automaticky přizpůsobují váze dítěte.


SILVER CROSS

Tato tradiční anglická značka s více než 140ti letou historií je považována za zakladatele moderních kočárků.

S kočárky značky Silver Cross jezdí členové anglické královské rodiny a je považována za Rolls-Royce mezi kočárky. V současné době vyrábí inovativní kočárky a golfky dle požadavků moderních rodin s důrazem na design, funkčnost, kvalitu, detail a luxusní materiály.


MAMAS & PAPAS

Designové kočárky, originální hračky, textilní doplňky, vybavení do dětského pokojíčku, to vše a mnoho dalšího představuje tradiční anglická značka Mamas & Papas. A to včetně absolutní novinky, kočárku Ocarro, jenž byl na anglický trh uveden těsně před koncem roku 2016. Ocarro představuje kombinaci špičkového designu a maximálního pohodlí pro děti a rodiče a je dalším důvodem, proč značku Mamas & Papas mají rodiče tak rádi.

Ostatně rodiče stáli i u zrodu samotné firmy. Psal se rok 1981, Italové David and Luisa Scacchettiovi čekali dítě a v Anglii marně sháněli kočárek, jenž by nevypadal jako nevzhledný náklaďák. "Copak matky nemohou mít styl?" posteskla si Louisa a s mužem založila značku, která od základu proměnila byznys s potřebami pro rodiny s malými dětmi.

TOMMEE TIPPEE

Značka Tommee Tippee(r) pochází z Velké Británie a nabízí sortiment kojeneckých lahviček a dalších výrobků, které vám usnadní období kojení a zároveň umožní v případě potřeby kombinovat kojení s krmením z láhve. Dále v nabídce najdete širokou řadu doplňků pro krmení miminka na cestách, sterilizátory, odsávačky, šidítkaa další užitečné výrobky, které vám usnadní a zpříjemní péči o vaše miminko. Pro batolata jsou určeny netekoucí láhve a hrnky v různých provedeních a rovněž misky a lžičky pro první příkrmy i postupné samostatné krmení. Přebalování miminek usnadní unikátní koše na pleny Sangenic.Všechny výrobky Tommee Tippee jsou pro vaše dítě zcela bezpečné, protože jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a neobsahují bisfenol.


KIKADU

Tato nová německá značka kikadu byla vytvořena pro děti a jejich rodiče s akcentem na módní trendy, kvalitu a biomateriály. Během výroby v továrně na Srí Lance jsou respektovány ohledy na životní prostředí a ochranu zvířat, jsou používány výhradně recyklovatelné, certifikované materiály, které odpovídají globálnímu organic textile standardu /GOTS/ CERES-0480. Jedná se o textilní hračky, dečky, hnízdečka, textil do postýlek a různé dekorativní a praktické doplňky do dětských pokojíčků.


CAPIDI

Nové moderní chůvičky od společnosti CAPiDi byly vyvinuty ve Švédsku se zaměřením na jednoduchost, bezpečnost a design. Chůvička vyniká intuitivní jednoduchou obsluhou a díky vyměnitelným předním krytům si ji můžete dotvořit dle vlastního vkusu či nálady.

Chůvička CAPiDi se vyznačuje i mimořádně nízkou úrovní záření, které je dokonce nulové, když dítě klidně spí, protože chůvička vyzařuje pouze tehdy, když dochází k přenosu zvuku. Úroveň záření ostatních chůviček na trhu je cca 25x vyšší a při používání ECO DECT technologie je záření cca 5x vyšší než u chůviček CAPiDi. Cílem designérů chůvičky CAPiDi bylo minimalizovat další zdroj záření, kterým se stává chůvička, která je obvykle umístěna v těsné blízkosti miminka.

Díky dosahu až 800 metrů uslyšíte vaše dítě, ať jste kdekoli v domě nebo na zahradě.


NAJELL

Najell je švédská značka, která vyvíjí produkty pro městské rodiče příští generace s cílem kombinovat inovativní výrobky s vlastním designem vycházejícím ze současného trendu v bytovém designu. Společnost byla založena manželským párem Niklas a Freja a má své pobočky ve švédském Lundu. Výchozím bodem pro celý vývoj našich produktů je "to si myslíme, že můžeme dělat lépe". Další generace rodičů má vyšší nároky na adaptaci a chce možnost pokračovat v životě bez přílišných změn v jejich zvycích poté, co mají děti. Jsme součástí této generace a navrhujeme produkty založené na inteligentní funkci a skandinávském designu interiéru.

Značka je postavena na dvou produktech:

  • Originální nosítko Najell Omni vyniká dokonalým ergonomickým tvarem pro dítě a maximálním pohodlím pro rodiče.Nosítko Omni je doporučeno mezinárodní institucí Hip Dysplasia Institute jako výrobek vhodný pro zdravý vývoj kyčlí.
  • Unikátní nosítko Najell SleepCarrier pomáhá snadnému usínání a klidnému spaní vašeho miminka. SleepCarrier je možné vložit i do většiny typů kočárků, takže bez rizika vzbuzení dítěte můžete nosítko s dítětem z kočárku vyjmout a přenést kamkoli, kam zrovna potřebujete. Nosítko je možné rozložit a používat i jako měkkou a pohodlnou hrací deku.


MINILAND

Španělská značka, jejíž výrobky pomáhají rodičům v péči o nejmenší. Vyrábí širokou škálu inovativních zdravotních a hygienických produktů - např. teploměry, sterilizátory, ohřívačky lahví, termosky, dětské váhy s vysokou přesností měření a mnoho dalších...Všechny výrobky této svěží značky mají nápaditý, elegantní design, kvalitní materiál a příjemné barvy.

Datum: 16.3.2018 10:27:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště