Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Firma Zábavné učení se zabývá vývojem a distribucí didaktických her

 

 Firma Zábavné učení se zabývá vývojem a distribucí didaktických her a pomůcek pro děti ve věku 2 – 10 let. Zábavné učení věří, že nejpřirozenější formou učení je hra. A hra baví, když se můžeme sami rozhodnout, co a jak budeme hrát. Když nás někdo stále neopravuje a neříká, co je dobře a co špatně. Když se můžeme sami ohlédnout za tím, jak se nám ve hře dařilo, a sami se rozhodneme, co příště uděláme jinak. Tuto formu hry podporuje Zábavné učení pomocí své metodiky a svých produktů.

Nejdůležitějšími partnery Zábavného učení jsou mateřské a základní školy v Česku a na Slovensku. V poslední době ale i stále více rodičů objevuje kouzlo kvalitních vzdělávacích her a pomůcek.

Na veletrhu Pro dítě bude Zábavné učení prezentovat vzdělávací hry Orchard Toys, vhodné především do rodin. Další částí prezentace jsou didaktické hry a pomůcky německé firmy Beleduc, jejímž je Zábavné učení výhradním distributorem v ČR. Produkty Beleduc využívají mateřské školy ve více než 50 zemích světa a firma patří ke světové špičce v oboru předškolního vzdělávání.

 

 

Datum: 20.1.2016 7:51:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště