Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Fell Shop přiveze výrobky z kožešiny

 

Pěkně v teple a pohodlí udrží vaše děti kožešinové výrobky Fellhof. Na veletrh ProDítě přiveze tuto tradiční rakouskou značku společnost Fell Shop Praha.

V nabídce značky Fellhof najdete výrobky pro děti od fusaků, merino vložek do sedaček a skořepin, merino podložek, různých druhů kožešinových rukaviček, dětských capáčků, botiček až po čepice.

Značka Fellhof je rakouský výrobce kožešinových produktů. Fellhof je rodinný podnik, který se zavazuje k zodpovědnému jednání a výrobě. Výrobky této firmy jsou nejen krásné a kvalitní, ale jsou také vyrobené s ohledem na životní prostředí a mají ten nejlepší předpoklad k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužily. Tím splňují principy tzv. slow fashion.

Sortiment Fell Shop je široký a zahrnuje nejen bytových doplňky, ale také obuv, oděvy, dětské a zdravotní pomůcky.

Všechny výrobky jsou vyrobené z jehněčí kožešiny, která má unikátní termoregulační vlastnosti. Navíc je přirozeně antibakteriální, velmi jemná na dotek, krásně hřejivá a vhodná i pro alergiky. Bezpečnost produktů je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®.

Materiál použitý na tyto výrobky je vždy zpracovaný s ohledem na životní prostředí.

Značka Fellhof je synonymem pro kvalitní ruční práci a prvotřídní materiály. Máte tak jistotu, že se k vám dostává produkt, který vám bude dlouho a dobře sloužit.

Bezpečnost produktů je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®.

Značka Fellhof snoubí poctivou ruční práci s prvotřídními materiály, každý kousek je vlastně originál, protože žádná kožešina ani kůže není stejná.

Více o společnosti a všech výrobcích z jehněčí a merino kožešiny naleznete na:  www.fell-shop-praha.cz a eshopu  https://shop.fell-shop-praha.cz/.

Datum: 24.2.2020 8:26:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště