Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

FARMERS® česká móda pro děti i dospělé

 

FARMERS obléká děti předškolního věku do oblečení z bavlny od roku 2005. V sortimentu firmy Evy Němcové najdete především oblečení z bavlněných úpletů české výroby, ale také z bambusové viskózy či flísu. Nedílnou součástí se staly také oblečky z bio bavlny. Devátým rokem se firma věnuje výrobě praktického oblečení pro děti do 7 let. V kolekcích najdete nádherně barevně sladěné kousky, ve kterých mohou děti vyrazit nejen na hřiště, ale i do města, do školky nebo třeba do postýlky. Do standardní nabídky FARMERS® už léta patří tepláky, trička, mikiny, pyžama, kraťasy, šaty, spodní prádlo, bodýčka, čepice a spousta dalších věcí z úpletů.

Za poslední dva roky byl sortiment rozšířen až po dětskou velikost 158 a také o oblečení pro dospělé. V současné době je tak možné nakoupit trička ve stejném barevném provedení od velikosti 68 pro miminka až po velikost XXXL.

Mezi nejoblíbenější dětský sortiment patří již několik let tzv. „rostoucí oblečení“, které je zařazováno téměř do každé kolekce, se kterou FARMERS® přichází na trh. Výhodou rostoucích kalhot a oboustranných rostoucích mikin je jejich přizpůsobivost až přes tři velikosti. Díky propracovanému střihu a systému  ohrnovacích rukávů a nohavic tyto mikiny a kalhoty vydrží dětem i déle než dva roky. Jsou velikostně přizpůsobivé, čímž maminkám řeší problém s rychle rostoucím dítkem.

Novinkou v sortimentu jsou dvě kolekce oblečení FARMERS®ZOOM, pro jógu a fitness. Jedná se o kolekce přizpůsobené střihem i materiálem pro pohodlné nošení a využití při sportovních aktivitách. Kolekce pro jógu je vyrobená z velké části z velmi příjemné bambusové viskózy, oblečení pro fitness z kvalitních bavlněných úpletů. Převážná většina oblečení z kolekcí FARMERS®ZOOM je vhodná nejen pro sport, ale také pro každodenní nošení.

Příjemné 100% bavlněné materiály z české produkce a vysoká kvalita zpracování právem potvrzují jakostní značku ČESKÁ KVALITA, která byla výrobkům značky FARMERS® propůjčena.

… všem, kteří dáváte přednost kvalitní české značce, děkujeme …

Datum: 14.2.2014 7:48:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště