Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Děti milují houpání

 

Nenuťte děti sedět klidně! Vědecké studie doporučují přesný opak! Podle nich houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Pozitivní účinky houpání na fyzický a duševní vývoj dětí oceňují i lékaři a odborníci ze Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice (BAG). Společně s nimi připravila La Siesta kolekci sítí a sedaček, které nenuceně podporují pohybové aktivity u dětí.

Děti v houpacích sítí a sedačkách od La Siesty najdou bezpečné místo, ve kterém se budou cítit stejně dobře jako u maminky v náručí. Přijďte se přesvědčit. Stánek La Siesty najdete v hale V pod číslem 052.

Novinky pro rok 2014:

JOKI OUTDOOR – závěsný houpací vak z funkčního vlákna, který vydrží venku přes celé léto.


JOKI PLANET – závěsné houpací vaky z bio bavlny nově v jemných pastelových odstínech. Legrace a zábava garantovaná!


CASEARA – prostorná houpací síť z bio bavlny v přírodních odstínech pro chvíle rodinné pohody. Nikde k sobě nebudete mít tak blízko!


NOVÝ ZÁVĚSNÝ SYSTÉM – La Siesta představuje nový revoluční v systém v zavěšování hamak. Je bezpečný a vysoce praktický. Montáž a upravení délky závěsného lana bude hračkou. 


Houpací sítě a sedačky La Siesta do ČR dováží firma Intra-Piko s.r.o., na jejích stránkách, najdete spoustu zajímavých tipů a také e-shop.

Datum: 25.2.2014 9:13:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště