Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Cyklokočárek Velo ocení každý rodič – sportovec

 

Vozík za kolo, který se snadno promění v bytelný sportovní kočárek, si prohlédnete na stánku společnosti Babypoint v pavilonu G1. Další zajímavou novinkou je kojenecký ohřívač mléka nebo čaje pro využití mimo domov.


Společnost Babyboint je na veletrhu PRODÍTĚ pravidelným účastníkem a každý rok představuje obchodním partnerům i koncovým zákazníkům zajímavé novinky. Letos zaujme odolný víceúčelový cyklokočárek od německé značky TFK (Trends For Kids). Model Velo lze využít už od narození, kdy se na konstrukci nasadí hluboká korba. Ve sportovní verzi se pomocí redukce dá připojit na kolo a rázem se tak promění v cyklovozík. Kočárek disponuje odvětráním a krytem s průzorem, který chrání dítě před prachem z cest. Samozřejmostí je komfortní odpružení, reflexní prvky a odrazky. Cyklokočárek si můžete vybrat ve variantách pro jedno i dvě děti, je certifikován pro běhání a vybaven velkým množstvím úložných prostor.

„Celkem představujeme asi deset značek a mezi nimi také anglickou značku Yoomi, která nabízí revoluční systém ohřívání mléka nebo čaje pro kojence, pokud jsou mimo domov,“ informoval jednatel společnosti Babypoint Zdeněk Háse. Značka Yoomi je specialistou na krmení miminek a její ohřívací láhev představuje nejvyšší komfort. Ohřívač se snadno nahřeje doma ve sterilizátoru, v horké vodě nebo v mikrovlnné troubě. Kdekoli mimo domov pak stačí stisknout tlačítko a za minutu vytéká z dudlíku lahvičky nápoj o ideální teplotě.

„Vystavujeme také výrobky značky Babypoint, které si sami navrhujeme a zadáváme do výroby. Nově jsme zde nechali pár výrobků přetestovat na vyšší zatížení, tak aby maminky mohly výrobek používat delší dobu, než je standard,“ říká Zdeněk Háse. Zvýšenou nosnost prokázaly cestovní postýlka Pegy (až 20 kg) i golfový kočárek Polo (až 23 kilogramů).  „Značka Babypoint přizpůsobuje design požadavkům českých maminek, které se třeba u kočárků velmi liší. Na západ od nás jsou vidět malé a lehké kočárky, kdežto u nás a dále na východ maminky vyžadují kočárky co největší, s nafukovacími koly a bytelné, aby uvezly i nákup,“ vysvětlil Zdeněk Háse.

Datum: 16.3.2019 9:15:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště