Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Chráněné dílny AVE ze Strážnice přivezou dřevěné hračky i nejrůznější textilie

 

Výrobky zhotovené poctivou ruční prací osob se zdravotním znevýhodněním přivezou na ProDítě Chráněné dílny AVE Charita Strážnice. Letos pro zájemce připravili zejména různorodé zavinovačky, kojenecký a dětský textil i originální dřevěné hračky.

Zavinovačky nabízí v mnoha střizích a s různými ozdobnými prvky. Jsou vyrobeny z materiálů od nejkvalitnějšího bavlněného plátna až po luxusní materiály jako je madeira nebo damašek, včetně zimních variant fleece nebo minky.

Z textilu najdete na stánku body, čepičky, dupačky, různé typy tepláčků i sukní či legín. V sortimentu najdete i textilie pro vaši domácnost. Vybrat si můžete z chňapek, ubrusů, ekosáčků, odličovacích tamponů, designových tašek a batůžků. Z hraček pak můžete pro své děti koupit dřevěné stavebnice, vláčky, skládačky, garáže, nábytek pro panenky, pexeso nebo domino.

Chráněné dílny vznikly v roce 2004 jako odpověď na situaci na trhu práce, kdy ve Strážnici a okolí mnoho občanů se sníženou pracovní schopností poptávalo práci. A právě zaměstnávání osob zdravotně znevýhodněných je hlavním smyslem naší činnosti dodnes. Postupně vzniklo několik chráněných pracovišť, převážně podle profesí uchazečů o zaměstnání. Jednotlivé dílny tak v podstatě fungují už 17 let. Snažíme se odpovídat na aktuální poptávku trhu i našich konkrétních zákazníků. To, že existujeme dodnes a naše výrobky se prodávají, nás upřímně těší. Do budoucna bychom rádi chráněná pracoviště, ve kterých je zaměstnáno na 50 lidí, zachovali a umožnili tak i nadále jejich začlenění do společnosti. Zveme naše zákazníky na veletrh Pro dítě 2020 v Brně a děkujeme všem, kdo si zakoupí naše výrobky.

Vaším nákupem podporujete naši budoucnost!

Prodáváme prostřednictvím:

  • vlastního e-shopu www.ave-charita.cz
  • veletrhů v Praze a Brně
  • sezónních jarmarků a trhů
  • vlastních kamenných prodejen v Olomouci a Strážnici
  • kamenných prodejen na Moravě a Slovensku

Veškeré informace najdete na: www.straznice.charita.cz

E-shop: www.ave-charita.cz

Datum: 22.2.2020 10:00:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště