Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Chcete mít kvalitní informace o těhotenství a péči o dítě? Znáte Babyonline.cz?

 

Babyonline.cz – nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál – již 8. rokem přináší nejaktuálnější informace o těhotenství a péči o dítě. Články píší praktikující lékaři a další specialisté.

Jak Babyonline.cz vzniklo?

Maminka-lékařka po narození dětí pociťovala nedostatek kvalitních informací, o všem se nemohla telefonicky radit s lékařem, tak se rozhodla založit i pro další přemýšlející matky centrum kvalitních a aktualizovaných informací hlavně k péči o dítě.

Babyonline.cz si stále drží svou úroveň

V odborných rubrikách Těhotenství, Porod, Dítě od A do Z a Porodnice najdete pouze odborníky psané informace http://www.babyonline.cz/o-baby-on-line/autorsky-tym s přesným uvedením autora i pracoviště.

Co na Babyonline.cz najdete?

Těhotné ženy jistě uvítají aktuální informace o současných možnostech vyšetření a prohlídek v těhotenství, stejně jako užitečné praktické rady, co pořídit miminku a jak se vybavit do porodnice. Díky těhotenské kalkulačce http://www.babyonline.cz/vypocty-terminy/terminy-v-tehotenstvi si mohou vypočítat veškeré důležité termíny v těhotenství – kdy obdrží průkaz, kdy se provádějí ultrazvuky, kdy nastupuje mateřskou, včetně termínu porodu http://www.babyonline.cz/vypocty-terminy/termin-porodu.

Na Babyonline.cz najdete nejobjektivnější systém hodnocení porodnic samotnými maminkami po porodu, do hodnocení se můžete zapojit i Vy, stačí si otevřít: http://www.babyonline.cz/porodnice.

Ty, které těhotenství teprve plánují, si mohou spočítat nejvhodnější den k početí http://www.babyonline.cz/vypocty-terminy/termin-ovulace.

Pro maminky s dětmi nechybí důležité informace stran péče o dítě http://www.babyonline.cz/pece-o-dite,  včetně koupání, přebalování, péče o předkožku, nebo výživy http://www.babyonline.cz/vyziva-deti,  včetně nejnovější aktuality o zavádění příkrmů již od 4. měsíce věku. V nemocech dětí http://www.babyonline.cz/nemoci-deti najde rodič nejdůležitější stavy a jejich řešení, jak u horečky provést zábal, co dělat u laryngitidy, dietu u průjmu nebo jak si nejlépe poradit se zvířátkem jménem veš.

Komunita inteligentních maminek

Zapojit se můžete také do komunitní části, obsahující recepty, vychytávky nebo každodenní diskuzi. Potkáte v ní spoustu přátelských, přemýšlivých a příjemných maminek http://www.babyonline.cz/diskuzni-klub. Přidejte se i Vy!

Datum: 3.3.2014 11:45:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště