Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
5.-8.3. 2020

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

CARETERO

 

Příchod děťátka do rodiny je ve znamení obrovského štěstí a maminka s tatínkem chtějí dítěti zajistit tu nejoptimálnější výbavičku. Proto očekávají od kojeneckých doplňků vysoký bezpečnostní standard zaručující pohodlí miminka.

Není proto třeba připomínat, jak náročná je první cesta s právě narozeným miminkem. Během cestování automobilem je nezbytné miminku zajistit odpovídající dětskou autosedačku, která zabezpečuje pohodlí a bezpečí toho krásného tvorečka, kterému jsme odevzdali celé své srdíčko, a jeho bezpečí je u nás na prvním místě. My Vám nabízíme naše autosedačky CARETERO vysoké kvality za velmi atraktivní ceny, jelikož jsme si vědomi toho, že né každý má peněz na rozhazování.

Dětské cestovní postýlky CARETERO - jejich použití je všestranné. Používají se nejenom k cestování, ale své místo zaujaly také v dětských pokojíčcích. Díky své skladnosti vyřešily cestovní postýlky CARETERO úsporu místa ať už v autě nebo bytě. Důvodem pro upřednostnění cestovní postýlky před klasickými dřevěnými je, že v klasické dřevěné postýlce dítě ve spánku může narážet na tvrdé dřevěné části a také riziko zapletení nohou o dřevěné laťky. V cestovní postýlce CARETERO jsou naproti tomu všechny části měkké. Doporučuje se pro každodenní používání dětskou cestovní postýlku CARETERO doplnit klasickou matrací pro pohodlnější spánek. 

Cestovní postýlky CARETERO zajišťují bezpečí dítěte během hraní a spánku. A proto cestovní postýlky jsou tolik vyhledávaným výrobkem na trhu. Jsou praktické, lehké a mají široké využití. Nechte se inspirovat nádhernými vzory a poznejte moderní využití cestovních postýlek CARETERO!

Dětské jídelní židličky CARETERO - jídelní židličky se pomalu stávají součástí každé rodiny. Dopřejte proto dítěti co největší komfort právě při jídle, a to díky pohodlné a kvalitní jídelní židličce CARETERO. Nabízíme krásné moderně řešené židličky s omyvatelnými povrchy, pro snadnou a rychlou údržbu, protože všichni víme, co děti u jídla dokáží. Tyto židličky splňují vysoké bezpečnostní normy a jsou ze zdravotně nezávadného materiálu. Díky naší široké nabídce si vyberete tu pravou pro vaše dítě, která se bude hodit i do vaší kuchyně.

Dětská lehátka CARETERO se líbí každému malému děťátku, jelikož z nich mohou vše vidět a být tak mamince nablízku. Uvidíte, že se lehátko stane Vašim velkým pomocníkem. Můžete jej mít u sebe v kuchyni, v obývácím pokoji, ložnici či verandě. Za bezpečnost miminka v lehátku ručí až pětibodové bezpečnostní pásy, které zajistí, že dítě z lehátka opravdu nevypadne. Dětskou motoriku a fantazií rozvíjí hračky zavěšené na hrazdičce nad lehátkem. Lehátka lze rovněž polohovat, což znamená, že když malý brouček usne, snížíte polohu a nemusí jej přenášet do postýlky. Některá lehátka jsou vybavena funkcí vibrace, která slouží k uklidnění miminka nebo mu pomáhá při usínání.

V naší nabídce naleznete i krásnou a praktickou houpačku CARETERO Bugies, která splňuje vše, co lehátka, ale navíc si můžete automaticky nastavit, jak dlouho bude miminko houpáno. Houpání miminka je doprovázeno uklidňujícími melodiemi. Potahy lehátek jsou vyráběny z píjemných a kvalitních materiálů pro maximální spokojenost dětí.

Datum: 21.2.2015 10:22:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště