Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

CARERO

 

Společnost CARERO je předním českým výrobcem a distributorem kojeneckých a dětských potřeb. Maminkám a tatínkům usnadňuje péči o jejich děti již od roku 2005. Na veletrhu ProDítě 2019 představí především novinky ze sortimentu značek New Baby, PlayTo, Koala a Belisima.

 

New Baby je čím dál oblíbenější česká značka nabízející širokou řadu produktů pro kojence a batolata. Pokud toužíte po spokojeném a šťastném miminku, s výrobky New Baby to není žádný problém. New Baby za příznivou cenu nabízí vysokou funkčnost a kvalitu bez kompromisů a díky šíři nabízeného sortimentu vám usnadní rozhodování o tom, co je pro vaše dítě nejlepší.


Kvalitní designové oblečení pro děti řadí značku Koala mezi nejoblíbenější značky na našem trhu. Při výrobě se využívají certifikované materiály, které zajišťují maximální pohodlí a nedráždí pokožku. Oblečení Koala přináší jedinečné, zábavné a neokoukané vzory, které budou bavit vás i vaše dítě.


Spánek miminka je velmi důležitý pro zdravý vývoj dítěte. Značka Belisima nabízí luxusní produkty, které jsou velmi pohodlné a navozují pocit bezpečí, a jsou tak zárukou kvalitního spánku.


PlayTo přináší na trh kvalitní a bezpečné hračky pro naše nejmenší. Všechny výrobky jsou certifikované a jejich nezávadnost je pečlivě kontrolována. Hračky PlayTo rozvíjí dětskou motoriku a fantazii a udělají váš společný den ještě zábavnější.

Datum: 12.3.2019 9:35:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště