Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Carero

 

S jeho narozením se Vám změní celý život. Jeho příchod Vám rozzáří každý den. Milujete ho víc než svůj vlastní život a chcete pro něj to nejlepší. Stane se pro Vás prioritou číslo jedna. Když je šťastné miminko, jste šťastní i vy. Aby Vaše miminko mělo úsměv na tváři, potřebuje k tomu Vás a Vaši lásku. My jsme tady proto, abychom Vám pomohli zajistit to ostatní.

Již od roku 2005 se působíme na trhu kojneckých a dětských potřeb a na základě nasbíraných zkušeností víme, co mají naši klienti nejraději, o co se zajímají, co jim vyhovuje. Naše produkty jsou vybírány velice pečlivě tak, aby splňovaly veškeré požadavky na kvalitu materiálu, provedení a hlavně zdravotní nezávadnosti. Zabýváme se především distribucí výrobků pro děti a kojence, zejména kojeneckého oblečení, plen, nábytku, potřeb pro kojence a maminky, souprav do dětských postýlek, autosedaček, jídelních židliček a cestovních postýlek. Na český  a slovenský trh jsme uvedli naše vlastní značky NEW BABY a PlayTo, exkluzivně dodáváme produkty značek CARETERO, AKUKU, Sensillo, TOYZ, Bobas Fashion, KOALA, Cuddly ZOO a také Vám přinášíme kvalitní zboží pod značkami BABY MIX, Belisima, Womar, BOBO BABY, TEGA BABY a mnoho dalších.

Tým našich pracovníků je schopen kvalifikovaně poradit při výběru toho správného produktu ze široké nabídky novinek, kterými neustále obohacujeme náš sortiment. Dbáme na to, aby kvalita byla dostupná pro každého.

Datum: 20.2.2015 13:19:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště