Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bibetta – královna neoprenových výrobků pro děti

 

Značka Bibetta se zrodila v roce 2004, kdy láska k surfování pronikla do klasického rodinného života. Zakladatel Bibetty, Paul Brown, produktový designér, otec a vášnivý surfař, vyzkoušel na své dcerce mnoho druhů bryndáčků. Brzy však přišel na to, že žádný z nich není ideální a nesplňuje to, co by od bryndáčku očekával. Napadlo ho, že materiál, z něhož je vyroben jeho surfařský oblek, tedy neopren, by poskytl perfektní řešení. Neopren je ideální, jelikož je sám o sobě nepromokavý, pružný, je měkký a příjemný na dotek, je téměř odolný proti skvrnám a vytrvalý a odolný; zkrátka perfektní materiál pro bryndáčky!

Bibetta každoročně představuje nové a jedinečné designy svých výrobků, které vychází z běžných denních potřeb rodin s malými dětmi. Mnohé výrobky se mohou pyšnit různými oceněními.  Nyní je tato značka také uváděna na český a slovenský trh. Jejím distributorem je společnost Belvela.

Škála výrobků je opravdu široká. Naleznete v ní jednak zmiňované bryndáčky v různých barevných provedeních a ve variantě s rukávy či bez rukávů, ale také neoprenové přebalovací podložky, jídelní podložku vhodnou na jezení doma nebo v restauraci, slintáčky, odříhávací dečku, termoobaly na láhev a další skvělé výrobky. To vše si můžete přijít prohlédnout na stánek společnosti Belvela na letošním veletrhu Prodítě či prozkoumat jednotlivé výrobky na webu. 

Datum: 6.2.2017 7:58:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště