Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Belvela na veletrhu ProDítě

 

Společnost Belvela s. r. o. se zabývá dovozem a prodejem zboží pro kojence, děti a jejich rodiče. Vznikla v roce 2016, kdy se rodiče dvou malých synů na základě vlastní zkušenosti a přesvědčení rozhodli zprostředkovat maminkám a tatínkům v Čechách i na Slovensku inovativní produkty, jež splňují nároky rodičů ohledně praktičnosti a komfortu, které jsou zdravotně nezávadné a které je v první řadě radost používat.

Lucie Fatrdlová, spoluzakladatelka společnosti, dodává: „Dříve, než se rozhodneme jakýkoliv produkt dovážet a prodávat, sami jej řádně otestujeme. Pokud jsou naše očekávání naplněna a výrobek nás nadchne svou kvalitou, snadným použitím a zároveň nás přesvědčí o tom, že je to výrobek, který usnadní rodičům každodenní život s malými dětmi, rozhodneme se jej uvést na trh.“

Belvela má výhradní zastoupeni výrobků japonské společnosti Lucky Industry pro Českou a Slovenskou republiku, která se specializuje na výrobu dětských nosítek. Na český a slovenský trh se tak nyní dostávají inovativní nosítka SUPPORi a WACOTTO a originální šátky SUKKIRi Sling a PITTARi WRAP.

Jsou také distributoři produktů značek Bibetta a Babycup pro Českou a Slovenskou republiku. Značka Bibetta je průkopníkem ve výrobě neoprenových výrobků, jako jsou bryndáčky, které se pyšní řadou ocenění, slintáčky, přebalovací podložky, odříhávací dečka a mnoho dalších úžasných produktů.Pod značkou Babycup objevíte speciální malý dětský kelímek, který je navržen adekvátně pro malé dětské ručičky a pusinky.

Společnost Belvela své kompletní portfolio představí na připravovaném veletrhu ProDítě letos v březnu v Brně nebo si jej můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti www.belvela.com.

 

Datum: 6.2.2017 7:58:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště