Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Belisima

 

Dětské ložní povlečení

Spánek je pro malé děti velmi důležitý. Proto musíme pečlivě vybírat, v čem naše děti budou usínat. Jen si vezměte sami sebe, když večer uleháte do postele, taky si pečlivě vybíráte v čem budete spát. Je přece tak nádherné zachumlat se do přikrývek z příjemného materiálu a nechat se jim ukolébat ke spánku. A právě toho jsme si vědomi, proto nabízíme dětské ložní povlečení vyrobené pouze z příjemných a kvalitních materiálů jako je bavlna, která nezpůsobuje odřeniny a podráždění, neobsahuje formaldehydy a další prvky, které malým človíčkům škodí. Povlečení z bavlny je velmi příjemné na dotek, dobře absorbuje pot a je prodyšné. Proto je tou nejlepší volbou nejen do dětských postýlek. Důležité u ložního povlečení je také, aby neztrácelo svou krásnou barvu a barvu ani nepouštělo! Zipy u povlečení, které najdete v naší nabídce, jsou tzv. „bezpečné zipy“ bez volně visící koncovky, kterou by mohlo dítě utrhnout a spolknout. Nabízíme velmi designově vypracované vzory, které jsou na první pohled velmi příjemné a pro děti mají uklidňující účinek. Uvidíte, že si v naší nabídce vyberete.

Zavinovačky

Zavinovačka je důležitým prvkem výbavičky miminka. Pomůžou Vám docílit pocitu jistoty, které miminko zná z maminčina bříška, v zavinovačce se totiž cítí velmi bezpečně a klidně. Námi nabízené zavinovačky jsme zkoušeli, testovali a s jejich výběrem jsme ochotni Vám kdykoli poradit :)

Značka Belisima je zárukou, že její produkty Vám budou po mnoho let sloužit, aniž by ztratily svůj tvar či krásnou barvu.

Datum: 20.2.2015 13:19:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště