Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
3.-6.3. 2022

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

ABC Design, Cybex, Per-Pérego či Hartan. Firma BABYSTAR veze na výstaviště mnoho novinek

 

Diamond Special Edition

Kombinace promyšlených funkcí, jedinečného stylu a čisté elegance – taková je kolekce Diamond Edition. Spojením prvotřídního zpracování, inovativních technologií a nadčasové elegance, firma ABC Design vytvořila unikátní kolekci se spoustou předností, jako je např. luxusní chromovaná konstrukce, exkluzivní slínová látka, diamantové prošívání na rukojeti a madle sportovní nástavby nebo působivě vyhlížející kola s bílými lemy.
V této kolekci se představují modely kočárků CONDOR AIR, VIPER 4, SALSA 4 AIR, TURBO 4T. Na velterh Vám přivezeme ukázat dva z těchto zástupců a to VIPER 4 a SALSU 4 AIR.

Nová kolekce CYBEX for Scuderia Ferrari je svědectvím o odkazu značky Ferrari: zachycuje její bohatou historii plnou výjimečnosti, dokonalosti a vysokého výkonu. Od závodních okruhů až po městské ulice, kolekce CYBEX for Scuderia Ferrari byla vytvořena s jedinečnou vášní pro dokonalost, která vede cestu moderního rodiče. Produkty v této kolekci se pyšní charakteristickým vzhledem Scuderia Ferrari s odstíny červené a černé barvy a elegantně uhlazenými liniemi.

PRIAM

Nový PRIAM je naší vizitkou. Inspirován čistým a nadčasovým designem Ray a Charlese Eamesových dal CYBEX vzniknout kočárku, který není pouze výjimečně praktický a odolný, ale jedná se také o skutečné designové dílo.

Svými produkty chce CYBEX umožnit rodičům vyjádřit svůj vkus jako rodina. Proto vznikl nový PRIAM, který se pyšní sofistikovaným vzhledem, čistými, hladkými liniemi a kvalitními materiály. A jelikož skutečný design je definován jeho praktičností, i nový PRIAM je výjimečně užitečný. Jeho 4 v 1 cestovní systém s jedním podvozkem lze individuálně přizpůsobit dle potřeby. S pohodlnou korbičkou LITE Cot nebo Lux Carry Cot se systém přemění na útulnou postýlku na čtyřech kolech. Po spojení s vítěznými autosedačkami CYBEX se z kočárku stane hbitá mobilní podpora. Později PRIAM slouží jako pohodlný cestovní společník pro rodiče a děti s možností volby směru sezení.


 

SELECTION

Neobvyklé, elegantní a sofistikované – jen svou vlastní třídou - tak se prezentují kočárky řady Selection. Černý podvozek s precizně zpracovanou rukojetí v koženém vzhledu zdůrazňuje vysoce kvalitní charakter edice. Modely jsou k dispozici ve 4 stylových provedeních s odpovídajícím příslušenstvím.

Kočárková  avantgarda

Od funkce ke zkušenostem

Díky novému kočárku Mercedes-Benz značky Hartan bude mladé generaci v kolébce poskytován styl a radost z jízdy. Ergonomická funkčnost, testované bezpečnostní a inovativní materiály splňují moderní, sportovní vzhled, který byl vyvinut v úzké spolupráci s konstrukčním oddělením společnosti Mercedes-Benz. Zvláštností jsou sportovní kola s dvojitým paprskem v konstrukci inspirovanou AMG s pneumatikami s odpružením a vzduchovými komorami, které jsou také k dispozici pro novou třídu C.

Sedací souprava Convertible GTX s klimatickými zónami a tiše nastavitelnou stříškou, sklopnou sluneční clonou a teleskopickou rukojetí, jsou dalšími praktickými prvky vysoce kvalitní konstrukce.


YPSI COMBO

Vyjádřete svůj styl. Zvolte bezpečnost. Pohybujte se bez omezení.

Zažijte Vaše nové rodičovské dobrodružství svobodně - rozhodnutí je na Vás. Agilní, eklektický, designově funkční a vyrobený v Itálii. YPSI Combo uspokojí potřeby vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého podvozku, otočné sportovní nástavby a praktické korbičky Vám poskytne vše, co potřebujete pro radostné prožití Vašeho nového dobrodružství. Buďte YPSI! Your Parenting Style Idea.

Kamera pro Smartphone a IPhone

Spolehlivé spojení s dítětem
S IP BabyCam zůstáváte v trvalém kontaktu s dítětem prostřednictvím mobilního telefonu a jste vždy informováni o tom, jak se cítí. Takže máte vždy "odposlech" v dětském pokoji, aniž byste rušili důležitý spánek dětí.

Bezpečné připojení díky technologii IP
Díky digitálnímu přenosu prostřednictvím technologie IP máte bezpečný přístup ke své BabyCam po celém světě. Všechna data jsou zašifrována přesměrována na vaše mobilní zařízení. Díky unikátnímu ID kamery a vašemu vlastnímu zvolenému heslu jsou vaše data bezpečně chráněna proti třetím stranám. Díky technologii IP neexistuje žádná omezení rozsahu dětského monitoru a máte bezproblémový přenos všude tam, kde má vaše mobilní zařízení příjem.

Snadné spuštění díky bezplatné aplikaci
Chcete-li mobilní zařízení používat jako rodičovskou jednotku pro IP BabyCam, musíte nejprve stáhnout bezplatnou aplikaci v závislosti na operačním systému v App Store nebo Google Play. Po několika kliknutích je IPCam a vaše zařízení připojena a přenos může začít. Ve smartphonu můžete také spárovat více kamer. Fotoaparát může data odeslat několika mobilním zařízením. Například, prarodiče mohou sledovat jejich milý malý klidně spinká. Aplikace může být použita jak na smartphonech, tak na tabletech.

Datum: 19.2.2019 16:00:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště