Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Babycup – malý kelímek pro malé dětské ručky a pusinky

 

Společnost Babycup je anglická firma založená matkou tří dcer Sarou Keel. Sara díky svým dcerám objevila, že na trhu nejsou dostupné žádné malé hrnečky či kelímky, které by byly velikostně vhodné pro malé dětské ručičky a pusinky. Na výběr měla pouze nepřeberné množství učících hrnečků se savičkami či pítky, ať již tekoucími či netekoucími. A ty ji nevyhovovaly, neboť jednak jsou velké a neforemné a jednak dítě musí vynaložit hodně námahy, aby se alespoň trochu napilo. A vězte, že pro tak malé miminko, to není opravdu nic jednoduchého. Navíc používání saviček a pítek, tak jako dudlíků, negativně ovlivňuje vývoj zubů, zdraví dutiny ústní a správné posazení čelistí a patra.

A tak se jednoho dne zrodil Babycup: malý kelímek pro malé pusinky

Babycup je malý kelímek, který je navržen tak, aby velikostně odpovídal ručkám a ústům malých dětí. Je doporučován miminkům a malým dětem ve věku 0 až 3 roky zdravotními specialisty, jako jsou dentisté či ortodontisté. Babycup je vhodný na klasické pití, ale také může být použit při dokrmování novorozenců mateřským či kojeneckým mlékem, a to včetně předčasně narozených dětí. Babycup je také možno používat v případě, kdy má děťátko nějaký zdravotní problém, jako je například rozštěp patra či rtu, přirostlý jazyk a jiná omezení, která ho limitují při pití z lahviček se savičkami.

Kelímek Babycup je průsvitný, tudíž dítě vidí dovnitř. Balení obsahuje 4 kusy a k dostání je v pěti barevných variantách - modré, růžové, zelené, žluté, a pro ty, co nedávají přednost žádné barvě, existuje barevný mix složený ze všech čtyř jednotlivých barev. Kelímek také výborně koresponduje s metodou krmení Baby Led Weaning. Vyrábí se v Anglii a neobsahuje BPA ani ftaláty a pyšní se řadou získaných ocenění. Více informací o kelímku naleznete zde

Distributorem této značky pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Belvela s.r.o., která jej představí na letošním ročníku veletrhu Pro dítě v Brně. Přijďte se podívat na jejich stánek a prohlédnout si tuto novinku na českém trhu osobně.



 

Datum: 6.2.2017 7:58:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště