Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

BABY HOLDING

 

Společnost BABY HOLDING bude na veletrhu prezentovat tyto značky:

EGG

Celosvětovou novinku značky EGG kočárek QUAIL v překladu křepelka. Tento kočárek je vyjímečný svou skladností, použitými technologiemi včetně tru-ride technologie pneumatik , které nikdy nepíchnete a také funkcí, že roste s vašim dítětem. Krásným doplňkem je také možnost měnit 8 designů zadového krytu.

http://bit.ly/2op7Zto

Značka Egg uvádí také na veletrhu nové designy ze své kolekce pro rok 2018 a to barvy SHADOW BLACK s kouřovým designem rámu a kůže, STRICTLY PINK v designu alá Coco Chanel , DIAMOND BLACK v kombinaci černé textilie třpytíci se jako diamanty s rámem v chromovém provedení se zlato růžovým nádechem a poslední novinkou HOLLYWOOD, zlatým kočárkem jen pro vyjímečné. Tyto novinky od Egg nastolují novou epochu vnímání designu a barev u dětských kočárků s určitou výjimečností.

http://bit.ly/2HbCWZf

7AM ENFANT

Společnost BABY HOLDING odprezentuje na veletrhu také novou americko - francouzskou značku fusaků, tašek a doplňků pro maminky a děti 7AM ENFANT. Tato značka přináší maximální ochranu dětí a rodičů pomocí fusaků do kočárků, kombinéz pro děti, rukavic na kočárky pro rodiče i pro děti a to až do mínus 20 stupňů celsia v krásném designu!

www.7amenfant.com


JOLLEIN

Společnost BABY HOLDING nově převzala distribuci holandské značky JOLLEIN dětských potřeb pro bydlení, oblečení a výbavu pokojíčku a JOLLEIN slaví v letošním roce 45 let své historie a v Brně odprezentuje širokou kolekci této značky pro jaro-léto 2018.

www.babyholding.cz


OYSTER

Anglická značka OYSTER od výrobce BabyStyle přinese na veletrh do Brna celou řadu novinek jako jsou nové designy fenomenálního a oblíbeného kočárku OYSTER ZERO, nebo nový kočárek Oyster Atom, či novou řadu nábytku , prostě bude toho hodně a jsme rádi, že budete u toho!

BABYZEN

Francouzská značka BABYZEN odprezentuje na velethru v Brně na stánku společnosti BABY HOLDING novinku design kočárku BABYZEN YOYO AIR FRANCE. Víte, že kočárek YOYO je nejvíce akceptovaným kočárkem jako kabinové zavazadlo do letadla? Přijďte se podívat není nic víc skladné než BABYZEN YOYO pro vaše cesty s dítětem!


RENOLUX

RENOLUX je francouzský výrobce jeden z posledních výrobců vyrábějící autosedačky v Evropě. Na veletrhu Prodítě v Brně na stánku společnosti BABY HOLDING odprezentuje celou řadu autosedaček z materiálu SOFTNESS zajišťujícícho maximální komfort dítěte pro jeho cesty . Tento materiál má registrovaný RENOLUX jako jediná firma na světě a zajímavostí je, že je používaný do sedadel raketoplánů v NASA. Mezi novinkami budou jak autosedačky, tak židličky a postýlky v designu legendární žirafy Sophie.


Žirafa Sophie

Žirafa Sophie nejvíce prodávaná kojenecká hračka na světě i v ČR a SR nebude chybět ani letos na veletrhu Prodítě v Brně! V letošním roce BABY HOLDING výhradní distributor této značky připravil obohacení nabídky o 77 novinek a většinu z nich si budete moct prohlédnout na stánku BABY HOLDING.

Těšíme se na vás na stánku číslo 49, pavilon B!

www.babyholding.cz

Datum: 13.3.2018 8:53:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště