Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Baby Direkt představí hned několik novinek

Společnost Baby Direkt působí v České a Slovenské republice od roku 1993. Nabízíme kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Utváříme a vyrábíme zboží vlastní značky ZOPA a dále Vám přivážíme kvalitní sortiment mnoha světových značek např. Britax Römer, Cam , Weina, Fehn, Nuvita a mnoho dalších.

 

PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY BRITAX RÖMER

Výrobce jedněch z nejkvalitnějších autosedaček na celém trhu – společnost BRITAX RÖMER vznikla v roce 1979 spojením německého tradičního výrobce RÖMER a anglické společnosti BRITAX.

Ulmská společnost RÖMER byla založena ve 30. letech 19. století a o několik desítek let později – v 70. letech – se specializovala na obor dětské bezpečnosti. Od té doby je tato tradiční značka v Německu pro mladě rodiče ustáleným pojmem, výrobky této firmy se nachází skoro v každé domácnosti, kde jsou miminka nebo menší děti.

Portfolio výrobků společnosti BRITAX RÖMER přitom zahrnuje širokou paletu produktů a systémových řešení – od dětských autosedaček přes cyklosedačky až po dětské kočárky a kompletní cestovní systémy pro maximální flexibilitu.

Dnes je BRITAX RÖMER společností aktivní po celém světe s celkem 9 sídly ve všech částech světa, které se společně zavázaly k tématu dětské bezpečnosti.

To, že bezpečí a optimální ochrana dětí stojí ve společnosti BRITAX RÖMER na prvním místě, ukazuje také ten fakt, že společnost má jako jeden z mála prodejců v oboru k dispozici vlastní zařízení pro crash testy, jaké se používají v automobilovém průmyslu. Toto je jeden z mnoha faktorů, který ze společnosti BRITAX RÖMER učinil ceněného partnera automobilových klubů, úřadů a jiných dopravních institucí. V neposlední řadě je to také díky vysokým kvalitativním nárokům, které jsou odjakživa zákazní součástí filozofie společnosti BRITAX RÖMER.

BRITAX RÖMER PŘEDSTAVUJE NOVÉ LOGO OCHRANY PŘI PŘEVRÁCENÍ PRO AUTOSEDAČKY

NOVINKY BRITAX RÖMER

Autosedačka ADVANSAFIX

Důmysleně navržena tak, aby rostla spolu s vaším dítětem. Děti až do 25 kg ochrání spolehlivý 5bodový bezpečnostní pás. Starší děti do 36 kg se připoutají standardním bezpečnostním pásem.

Žádné starosti s pořizováním dalších autosedaček. A žádné kompromisy. Pouze vysoká kvalita, jakou od značky Britax očekáváte, a autosedačka, která vašemu dítěti poslouží od batolecího věku až do začátku puberty. Abyste mohli nerušeně sledovat, jak vám roste před očima.

Produktové vlastnosti: 

5bodový bezpečnostní pás až do 25 kg (obvykle až do 18 kg)umožňuje udržet vaše dítě připoutané ještě delší dobu.

Montáž se systémem ISOFIX, horním upevňovacím popruhem a bezpečnostním pásem ve všech typech montáže omezuje rotační pohyb sedačky.

 Několik naklápěcích poloh umožňuje nastavit pro dítě pohodlnou pozici na spaní, kterou lze upravit, aniž byste je museli vyrušovat.

Autosedačka  KING II ATS - bezpečná jízda pro Vaše dítě

Při cestování s malými dětmi je pro každého rodiče na prvním místě bezpečnost. Nedělejte kompromisy a vsaďte na kvalitu a vyberte pro své dítě to nejlepší. Společnost BRITAX RÖMER vybavila novou autosedačku KING II ATS účinným  5-ti bodovým upínacím systémem  (ATS-Aktive Spannsystem) , který pomocí  zvuků a světelných  ukazatelů upozorní na správnost instalace dětské sedačky a sám 5-ti bodové pásy správně utáhne, jsou –li 5 málo dotáhlé. Autosedačka je určená pro děti od 9 -18 kg. Důvěřujte schopnostem našich expertů na bezpečnost. Autosedačka má veškeré bezpečnostní funkce, které od výrobků společnosti BRITAX RÖMER očekáváte.

Kočárek BRITAX GO

Britax Go je sporťák navržen a vyvíjen pro rodiče ”na cestě”. Britax Go kombinuje výhody sportovního kočárku s pohodlím a výhodami dlouhé tradiční hluboké korby.  Britax Go program není pouze sportovní kočárek, ale také speciální příslušenství, navržené pro optimální úložný prostor a ochranu před nepřízní počasí, procházky v terénu nebo pro pohodlné cestování od narození. 

Klíčové znaky:

6 měsíců – 17 kg (3 roky)
Od narození s korbou nebo dětskou autosedačkou (dostupné odděleně).
Jednoduché, patentované rozkládání vpřed a z pohledu rodiče.
3M ScotchliteTM reflexní bezpečnostní pruhy a reflektory –inovativní reflektory, které vám pomohou užít si každý výlet - za každého počasí, kdykoliv.
Umístění velké korbičky/nosítka a umístění nízké autosedačky – děti zůstanou ve vaší blízkosti a batolata se mohou vyšplhat dovnitřbez pomoci.
Vhodné od narození s Britax BABY-SAFE dětskou autosedačkou nebo Britax GO korbou (dostupné odděleně).
Odnímatelné CLICK & GO® adaptéry jsou součástí, a zjednodušují tak vytvoření cestovního systému.

Kočárek BRITAX GO NEXT

Uvítejte Britax Go Next ! –  další přírůstek do řady Britax Comfort a druhý ze dvou modelů řady Go Platform.

Britax Go Next je sportovní kočárek, který kombinuje skandinávský styl s pokročilými funkcemi, které jsou intuitivně jednoduché k používání.

Je navržený a vyvinutý pro rodiče „na cestách“.

Go Next je sada kombinující sportovní kočárek Britax Go a korbičky. Je vhodný pro děti od narození a korbička je součástí kočárku. S Britax Go Next existuje také celá řada speciálních doplňků navržených pro optimální uskladnění, ochranu před nepřízní počasí.

Od narození – 17 kg (3 roky) - od narození s korbičkou nebo dětskou autosedačkou. Korbička je součástí sady Go Next.

Jednoduché, patentované rozkládání vpřed a z pohledu rodiče - autosedačka může zůstat na místě, kompaktní složení bez ohledu na způsob cestování. 

3M ScotchliteTM reflexní bezpečnostní pruhy a reflektory – inovativní reflektory, které vám pomohou užít si každý výlet - za každého počasí, kdykoliv.

Umístění velké korbičky/nosítka a umístění nízké autosedačky – děti zůstanou ve vaší blízkosti a batolata se mohou vyšplhat dovnitř bez pomoci.

Ochrana před nepřízní počasí velký ochranný kryt s možností extra slunečním krytem a s panelem pro větrání.

Pohodlný pro novorozence v korbičce ochrana před větrem s předními zipy pro snadný přístup ke spícímu dítěti.

PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY CAM

Původně rodinná firma CAM pochází z Itálie a své produkty vyrábí a dodává celých 43 let (1969). Společnost byla založena jako výsledek podnikatelské iniciativy a talentu bratrů Franka, Alda a Maria. Cam se velmi rychle stal jednou z nejvýznamnějších firem v dětském sektoru díky nasazení a obětavosti tvůrců.

Kontinuální výzkum, stále dokonalejší technologie, maximální bezpečnost a kvalita : to vše směřuje k zajištění bezpečných a jedinečných výrobků, které jsou šité dětem na míru. CAM se vyznačuje výjimečnou kvalitou na základě získávání letitých poznatků a zkušeností zaměřených na maximální bezpečnost a pohodlí dětí. CAM vyrábí dětské autosedačky, kočárky kombinované i sportovní, jídelní židličky, koupací vaničky, přebalovací pulty a podložky, ohrádky, cestovní postýlky a další.

CAM se stal synonymem bezpeční a kvality.

NOVINKY ZNAČKY CAM

Jídelní židlička CAM ISTANTE CHROM

Praktická dětská skládací jídelní židlička CAM Istante.

Židlička má na rozdíl od ostatních vnitřní pohodlnou stélku.

Istante je určena pro děti od 0 do 36 měsíců.

Židlička lze nastavit až do 7 výšek.

Opěradlo je nastavitelné do 4 pozic.

Podnožka je nastavitelná do 3 pozic.

Bezpečnost zajišťuje 5-ti bodový pás.

Židlička je z hlavní části z omyvatelných materiálů.

Široký koš nabízí dostatečný úložný prostor.

Krycí víko na jídelním podnose.

Židličce nechybí hrazda s plyšovými komponenty.

Vše je kompaktně skládací i se s stojanem.

Přebalovací stůl CAMBIO

Pro děti od narození do 12 měsíců;

Stůl má měkkou přebalovací podložkou a je vybaven systémem anti-tilt.

Vanička obsahuje dvě sezení s anatomickými protiskluzovými výstužemi. (nakloněný pro děti 0-6 měsíce a sedadlo s opěrkami pro děti od 6 do 12 měsíců)

Velice praktická je i hadice pro vypuštění vody z vaničky

Po stranách je praktický prostor na odkládání mýdla a mycí houby

Stůl je vybaven odkládací přihrádkou s držákem na lahve

Stůl má 4 kolečka, 2 s brzdou.

Ideální pro menší koupelny

Praktický a inovativní uzavírací systém s ultra kompaktní.

PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY ZOPA

Společnost Baby Direkt s.r.o.  byla založena v roce 1992 se zaměřením na kojenecké a dětské zboží do 3 let věku dítěte.

Během své existence jsme získali zastoupení řady významných světových výrobců. Na základě mnohaletých zkušeností jsme začali vyvíjet vlastní značku ZOPA Design, abychom splnili požadavky a potřeby dnešních rodičů. Naším cílem je nabídnout ucelenou kolekci značky ZOPA Design, na které se podílí tým pracovníků. S velkou péčí vybíráme materiály a klademe velký důraz na každý detail výrobku. Všechny výrobky splňují bezpečnostní evropské normy EN. Design a vývoj výrobků Zopa vzniká v České republice.

Naším cílem je i nadále nabízet kvalitní a bezpečné výrobky pro Vaše nejmenší.

NOVINKY ZNAČKY ZOPA

Rostoucí židlička ZOPA GROW UP

Vhodné pro děti od 6 měsíců věku, přizpůsobuje se, jak Vaše dítě roste. Díky jedinečné možnosti nastavování výšky i hloubky sedáku a opěrky nohou roste židlička společně s vaším dítětem a zaručuje mu vždy pohodlné sezení. Posaďte Vaše dítě přímo k rodinnému jídelnímu stolu! Má výškově nastavitelný sedák a výškově nastavitelnou opěrku nohou. Je vyrobena z pevného a pružného dřeva (Kaučukové dřevo / Překližka), které je trvanlivé, pevné a pružné a tyto vlastnosti zajišťují bezpečnost Vašeho dítěte. Plastový pultík pro odložení jídla a nápojů Vašeho dítěte, který je omyvatelný a druhý dřevěný pultík. Pultíky jsou odnímatelné, tudíž dítě můžete s židličkou přisunout k rodinnému stolu.


 

 


 

 

 

  

 


 

 

  

 

Datum: 5.3.2015 13:45:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště