Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PRODÍTĚ
2.-5.3. 2023

Prodejně-kontraktační veletrh potřeb pro dítě

Okoukněte novinky od Baby Business

 

Velkou přehlídků do Brna přivezla společnost Baby Business. Představuje hned několik značek, jichž je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Přijďte se na nabídku určitě podívat do pavilonu B.

A co tedy Baby Business přivezla?

  • Moon
  • East Coast Nursery
  • Silvercloud
  • Bizzi Growin
  • Mummy Loves Organics

MOON

Na výstavě představují novou kolekci kočárků a příslušenství značky Moon pro rok 2018. Moon vyrábí kočárky z vysoce kvalitních materiálů, které jsou testovány v Německu. Hlavními pilíři firemní filozofie jsou nejvyšší kvalita, moderní design, nejlepší servis a vynikající poměr ceny a výkonu. Kočárky z nové kolekce vynikají krásným designem a elegancí, ale také samozřejmě funkčností, kvalitou a lehkou manipulací.

East Coast Nursery a Silvercloud

Anglická značka East Coast Nursery se zabývá výrobou luxusního dětského nábytku. Na výstavě bude představen dětský pokojíček spolu s doplňky pro kojence od značky Silvercloud jako jsou kvalitní sety do postýlek, kolotoče s melodií, mojžíšovy koše, cestovní přebalovací tašky, přízové pletené deky a hračky pro miminka.

Bizzi Growin

Představuje se též textilní sortiment anglické značky Bizzi Growin jako jsou pletené přízové deky, dárkové sety dečky s hračkou a kojenecké ložní prádlo.

Mummy Loves Organics

A pak je tu naprostá novinka, a to esenciální tělové svíčky, difuzéry a olejíčky značky MUMMY LOVES ORGANICS, které jsou ručně vyrobeny v Harrogate v Anglii. Nejsou to jen obyčejné svíčky, ale mají také léčebné účinky, neboť přírodní sojový vosk a exotická másla se po zapálení svíčky roztaví na teplotu těla a během svícení můžete použít jako masážní olej. Každá svíčka je jedinečná a vytváří přírodní krásnou vůni a lze použít jako masážní olej. Svíčky mají čisté spalování bez jakéhokoliv odpadu. Horkou novinkou v nabídce je difuzér a olejíček pro miminka na spinkání.

Datum: 16.3.2018 12:18:00

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Facebook

Prodítě Instagram

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště